Değerlendirme Sensei Vape Değerlendirme, Soru-Cevap

SenseiVape 

Commercial
Web Sitesi
chat.whatsapp.com
Merhabalar, bu konu altından benimle yapmış olduğunuz alış-verişleri payaşabilirsiniz. Şikayet ve Önerilerinizi , bu konu altından bana iletebilirsiniz. Duyuru ve kampanyaları ise bu konu altından sizlere ileteceğim.

Whatsapp grubumuza gelmek isteyen tüm forumdaşlarımızı beklerim☺️
Grup Linki:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Güncel ilanım:

Keyifli Buharlar 💨

Son düzenleme:
Dostlar,abiler kardeşlerim, öncelikle hepinize keyifli buharlar dilerim
Yarın sabah ameliyata giriyorum bir süre aranızda olamayacağım
Tedavi sürecim ne kadar sürecek tekrar aranıza ne zaman dönerim bilmiyorum ancak 2 gün içerisinde tektardan sizlerle olmayı planlıyorum
İnşallah daha kısa sürede sizlerle buluşuruz tekrar :)
İlanım yayında kalabilir sipariş yazmak isteyen öm atabilir sahalara geri döndüğümde geri dönüş yapacağım
Çok süper bir şekilde geri geleceğim inşallah
Sizleri çok seviyorum sağlıcakla kalın🙏

SBTV COMMERCİAL ÜYESİ
“SENSEİVAPE”

çok geçmiş olsun kardeşim dilerim amelyat çok kolay ve başarılı geçer.
acil şifalar diliyorum. 🙏

İyi haberlerini dört gözle bekliyoruz, sorun her ne ise çok kolay bir şekilde üstesinden gelir hayatına mutlu mesut devam edersin umarım.

Ayrıca şunuda ekleyeyim. @SenseiVape hocam gayet güvenilir ve kaliteli bir tedarikçi. Kendisinden alışverişim olmuştu forum kapalı olduğu için ekleyememiştim. Yalnız kargo paketini açmak için uzun efor sarf etmeniz gerekiyor. Teşekkür ederim kendisine.

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2024-01-20 at 17.31.04.jpeg
    WhatsApp Image 2024-01-20 at 17.31.04.jpeg
    67.2 KB · Görüldü: 31
Kardeşimizden pico plus satın aldım, öyle sağlam paketlemiş ki 3 dakikada anca açabildim, güvenerek alış veriş yapabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• 1.jpeg
    1.jpeg
    57.3 KB · Görüldü: 22
Senseiden bir rta aldım , özenli paketleme ve hızlı kargolama için teşekkür ederim.

Bishop cubed alışverişim oldu. Sorunsuz teslim edildi. Teşekkürler...

2 kutu smok rpm2 coil aldım. kırılmayacak malzeme olmasına rağmen baloncuklu poşetle paketlemiş. Ayrıca kargoyu da sağolsun hızlıca vermişti. Tekrardan teşekkür eder hayırlı işler dilerim.

1,894Konular
128,293Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt