• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Sigarayı Bırakacağım, Esigara Başlangıç Seti Önerileri?

selenay

Yeni Üye
Merhaba ben sigarayı bırakmak için vozol kullanmaya başladım ve bıraktım ancak vozola para dayanmıyor yerine elektronik sigara almak istiyorum ama o kadar çok model var ki seçemiyorum. Çok yüksek bir bütçem yok (1700'e çıkabilirim en fazla) . Çok komplike bir şeye ihtiyacım yok sadece vozol gibi duman ve aroma istiyorum ancak akıtma sorunu oluyormuş o sorunu çok yaşamayacağım model önerebilir misiniz? Bir de coil ve kartuş diye bir şey varmış önerdiğiniz modelin kartuşunu ve coilini de söyler misiniz? Şimdiden teşekkür ederim. ♥️

Vozolun maliyeti sizi zorladıysa başlangıç bütçesini biraz arttırıp coilli değil de sarımlı alırsanız size orta uzun vadede daha az masraf çıkartır. Ama el beceriniz yeterli mi ya da uğraşmak ister misiniz onu bilemiyorum.
@GaziHazar
@Zgrrs

Ben önceleri pico üzerine troy 1xv3 öneriyordum ama ....

kartuşu ve coili bir olan podlardan önerebilirim ben de.

Caliburn
Smok
Vaporesso

podlarını inceleyebilirsiniz

@BomFunkMyE buralarda değil mi MotionWire tarafında sarılabilir podmod smart coilleri gelmeye devam edecek mi ona göre bir yön belirleyelim. Satışını yaptığı bir kaç yer biliyorum stok yok görünüyor. tedarik devam edecek mi.

Fiyattan yola çıkarak aynı şeyden bahsetmediğimiz izlenimine kapıldım. Benim bahsettiklerim Caliburn X vs gibi cihazların sarılabilirliğini sağlayan coiller.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
sizin satış yaptığınız yer diye biliyorum ve bu tarz ürünleri soruyorum. Bu şekilde ürün tavsiye ederken ileriye dönük coil tavsiyesi de yapılabiliyor. Bu ürün ve opsiyonlarından gelecek mi
@BomFunkMyE

Son düzenleme:
Yukarıda sorduğum soruların cevabı olumsuz olursa bunun pek bir anlamı kalmayacak. Ürün tedariği mümkün olmadığı için o ürünleri destekleyen cihazlar arasından seçim yapmaya da gerek kalmayacak. Şu an söylediğimiz hiçbir şey anlamlı gelmiyor biliyorum. Sadece acele etmeyin, birşeylerin kafanızda oturmasını sağladıktan sonra bilinçli tercihler yapmanız daha doğru. Söylenen bir cihazı alıp hiçbir şey bilmeden ve sizin insiyatifiniz, kararınız olmadan alınan şey size ilerde eziyet de olabilir çünkü.

Son düzenleme:
Bu başlıkta olayı kabaca anlatmaya çalışmıştım. Bu başlığı bir okuyun kafanızda bir sürü soru olacak onlara da elden geldiğince açıklık getirelim.

Uwell caliburn x veya gk2 modeli diğer alternatif smok nowo 4 bubcihazlar mtl ve yeterli buhar performansı tadmin edicidir bu cihazlarında kartuş coili karar verdinizmi zaten ufak bir araştırmada hangileri olduğunu anlarsınız bunu tecrübeye dayalı yazıyorum bir çok kullanıcı yorumları yeni başlayanların vozoldan geçip yorumlarına dayalı konuşuyorum yoksa çok daha iyi alternatifler var burada yazıp kafanı karıştırmak istemiyorum oopslikitinde 9.12 mg siyle aradığına bulacağına eminim.

@BomFunkMyE Ben sizin satış yaptığınız site üzerinden bakmaya çalıştığım için stok yok görünüyor bu ürünler o yüzden emin olamadım. Yani başlık sahibine örnek veriyorum Caliburn X tavsiye edersek elinizde sarılabilir coil mevcut öylemi. Yada daha pratik ve sızdırmazlığı çok daha iyi olan Argus p1 tavsiyesinde bulunursak sarılabilir coili yakında elinizde olacak. SHOPİER deki stok durumlarını görmezden gelelim mi ben genelde oradan bakıyordum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Geldiğinde haber ver butonuna kaydolun. Stoklar yenilenecek önümüzdeki hafta.

Benim coillerin hiç biri sızdırma yapmaz. Yaparsada sarımı tam yapamadığı için olur.
ITO RBA özelinde , nisanın ortasına doğru ürün siteye eklenecektir.

Sadece bu başlık özelinde değil genel olarak Pod mod arayışındaki insanlara ileriye dönük olması adına sarılabilir desteği de olan cihazlardan seçip tavsiye etmeye çalışıyorum. Bu yüzden stoklarına sürekli bakıyorum zaten.

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt