Anlık Sihirli Anlıklar - 2021

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
İçindeki baca daraltıcı ve bacanın tavanındaki ek parçayı çıkartıp kullanmanı tavsiye ederim, hem aroma hem vurum artıyor.

Ben aldığımdan beri nano alien ile kullanıyorum, 0.7 ohm civarında sarımlar oluyor genellikle. Pamuk olarak titanium fiber kullanıyorum, pamukları hafif sıkı ve likit kanallarının dibine değecek şekilde kesiyorum. Gerisini zaten Tripod hallediyor ????

Vandyvape superfine mtl clapton 0.7ohm
Uzun versiyon
Baca uzatma parçası geniş olan takılı
1.2mm pin
Chimney ayar parçası sökük
Olarak kullanıyorum ben.
Bir de hava ayar yüzüğü kısık olunca baya sessiz.

0.68 ohm bender bir tel ile sarım yaptım.
Sizin sarıma uyacak telim bile yohhh ????
Olsa d
1.2mm pin takılı o bacanın içindeki malzemenin söküldüğünden haberim dahi yok idi @CevizAğacı hocam diyince hemen söküp benzer bir sarım yaptım.

19829788-33C5-403F-BC87-B0EA87FB018B.jpeg23BE1E84-4A3C-43BD-9555-38781338FF8C.jpeg

ekleme
Peki bu atomizer belirli aromaları sizce önde mi veriyor. ? Misal şuan potion un sweet lemon pie likitini buharlıyorum. Şekirli bir limon tadı alıyorum. İşin garip kısmı şimdi geliyor aynı sarım ile integrada limon eser miktarda agırlıklı keksi/turtamsı bir tat baskın ????????
Benim ne işim var bu likitlerle bas tütünlü likit geç ☺️????

Son düzenleme:
Ben önceden bacanın tavanındaki daraltıcıyı sökmüyordum, spica pronun daraltıcısı gibi yanma odasını daraltıp aromayı arttıracağını düşünmüştüm, ama @Electro Vape sağolsun tavsiye etti. Bütün daraltıcıları çıkartınca atomizer kendini buldu resmen. 1.2 mm afc ile kısa tank olarak kullanıyorum. 6mg. da bile boğaz vurumu alabiliyorum böyle, ayrıca aroma yorumlaması level arttı ????

bende çoğu şey kötü durumda satılacak 2-3 kalem ürün anca çıkar.Zaten bir çoğuna kıyamam :)
5 yıllık ipv 8 var mesela onu satsam ne , satmasam ne.Torunlara saklarım onu
Kayfun v4 var klon her yeri farklı oynuyor , five pawnsın yarısı eksik sanırım :)

Ekleme :D Uzatma kiti idi, Kargosu idi. Paypal bindirmesi der isek.
Silver 145€ ortalama ( ki stokta yok )
DLC 170€ ortalama da diye biliriz

Bir ekleme daha :D
Bacadaki parçaları çıkarttıktan sonra bi hayli yükseldi boğaz vurumuda aromada @CevizAğacı @Electro Vape @murcix Teşekkür ederim.
Şuan için Boğaz vurumu Orta-Yüksek aralarında benim için ki FEV 4.5s+ kullanıyorum ağırlıklı
Aromasıda Dvarw dan daha net diye bilirim en azından Sweet Lemon Pei için. Her iki tanktada tükettim

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1,898Konular
128,338Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt