Anlık Sihirli Anlıklar-2024

O teller bana genelde 2 aydan fazla dayaniyor 😂😂

Aynen,adamın sakal saç uzadımı traşta oluyor :)

rdr2 değil mi o, çıkıp ilk indirime girdiğinde aldım hala oynama fırsatım olmadı. Çok detaylı olduğu için düzgün bir zamana denk getirmeye çalışıyorum, yarım yamalak kalıp ziyan olmasın diye. Gerçekçiliği ile ilgili onlarca video var. Bakacaaaaz

ben kıyı köşe arkada birşey kalmayacak şekilde oynarım, lootçu adamın ben. Yan görevler falan aklımda kalır o yüzden bir türlü başlamak gelmedi içimden. Başlıyorsun, oyun da olsa bir sürü rota belirleyip kafa yoruyorsun , şuradan giderim dönüşte bunu hallederimlerle planlar kuruyorsun, bir ay oyuna giremiyorsun girince öyle eblek eblek bakıyorsun ne yapmıştım lan ben diye, keyfi kaçıyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Pek yan görev içeren veya loot yapmak gereken bir oyun değil hocam. Yan görev sayısı az. Arada rastgele olaylar gelişebiliyor. Ana görevler de insanı çekiyor zaten. Çok uzun bir oyun da değil. Güzel detaylar var ama, örneğin karakter hayvan, bitki, manzara vs. gördükçe bunları defterine resmediyor. Bir hayvan hakkında ne kadar detaylı bilgi sahibi olursa çizimi daha detaylı hale geliyor vs. Bunlar için görev yapmadan eğlencesine oynuyorum şu an. Gerçek açık dünya oyunu diyebilirim. Biri ev inşa ediyorsa her gün ilerliyor, işçiler ray döşüyor, her gün demiryolunun uzunluğu artıyor vs. Bu detayları takip edebilmeye oynuyorum ben.

Bildiğim kadarıyla bazı şeylerin olabilmesi için spesifik bir şeyleri tetiklemen gereken detaylarda var . Yani aslında oyunun gizemleri de var ki nette aratınca da çıkar karşına.

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt