Sihirli Grup Sihirli Fırsatlar

Türk 

Council
Doğrulanmış
Selamlar, sağda solda, orada burada gördüğünüz indirimli ve uygun fiyatlı ürünleri paylaşalım.
Birimiz değil hepimiz kazanalım :)

Aslında evde iyi denebilecek 2 oyuncu PC sine sahibim (boşuna çalışmadık mükafatlandırdık kendimizi bol bol) ama taşınabilirlik anlamında ihtiyacım olacağını düşündüğümden kurtlandım ve işi gücü bıraktın artık fukarasın, senin neyine Laptop düşünceme rağmen gidişat iyi görünmüyor.
Velhasıl Şu an Hepsiburada da sepette %5 indirimi var gerçi geçen gün çok daha iyi bir indirimi kararsızlık hasebiyle elimin tersiyle itmiş oldum. Cücük gibi dandik indirimde kurtlandım yine.

Uzun zamandır
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
almayı düşündüm. İçerisinde 2x8 bellek var ve 512 GB SSD takılı. Fakat boş slotu olmadığı için yükseltme işlemini yaparken
ve
almak icap edecek. Dolayısı ile kasa içinden çıkan donanımlar cepte kalacak. Bu yükseltmelerle birlikte toplamda 42.500 TL ye mal oluyor ve dediğim gibi 2x8 bellek ve 512 ssd çekmeceye gidiyor.

Fakat bir süredir takip ettiğim kanal ve Discort sunucusunda bu bütçede ısrarla
tavsiye ediliyor. İçerisinde 1x16 bellek ve 1 Tb SSD var ve boş slotları bulunuyor. Yani bu cihaza
ve
takarak ve çekmeceye gidecek hiçbir şey olmadan iş çözülüyor. Fakat gel gelelim bu duruma rağmen Toplamda 45.000 TL ye mal oluyor.

Aslında ürünler donanım olarak aynı sadece Nitro 16 da ekran kalitesinden bolca bahsediliyor Victus olanda bir tık daha düşük parlaklık olduğundan bahsediliyor. Ayrıca Nitro 16 da Termal macun yerine sıvı metal kullanıldığı yani soğutma anlamında daha iyi olacağı söyleniyor ama bu diğer ürünün çöp olduğu anlamına da gelmiyor. Falan filan işte karar veremedim hangisini alayım yada hepsini silip geçeyim mi, kendi kendime düşünürken buraya da yazayım belki birilerinin işine yarar dedim.
Biraz daha karıştırcam ortalığı bu gece 23:59 a kadar indirim. Bakalım belki şansımı zorlar başka bir indirimi kovalarım ve dolar sayesinde tamamen elimde patlar, bakacaaaaaaaz

Ben bilgisayarda oyundan pek anlamam. Hos baska platformda da anlamam ya neyse.

İs icin kullanmayacaksaniz oyun laptoplari desktopa gore erken patliyor.

Ben olsam steamdeck gibi el konsollarina bakardim. Tabi ben olsam

Ama ben yazilimla ugrasicam, sanal makina kurup kali linux kurucam ugrasicam derseniz ayri

Yazılım olarak sadece arada sırada not tutmak için NotePad açıyorum, sayılır mı? :ROFLMAO: Pc başka birşey ya, her halta yarıyor meret. Eskiden playstation severdim ama kısıtlı yani o kadar, alıyorsun tek bir amacı var başka da hiçbir işe yaramıyor. Yazılım vs ye yetecek cürmüm yokta eskiden yine program kurcalardım hıııım bu işe yarıyormuş o zaman ben bunu şu programla kullanıp vs vs yaparım gibi zevklerim vardı şimdi öööööylesine takılıyorum.

Oylesine takilmak icin laptop 🧐 iste zenginlik 😎

Bazıları çeşit çeşit mod atolar alır kimsede olmayan kahverengimsitrak Flashlar kullanır, her ruh haline göre ayrı ayrı setuplar paylaşır boy boy resimler atar, bazılarıda fakir olduğundan para biriktirip yemeğinden suyundan kısıp Laptop alır hocam. Büyük patron, milyarder, para babası, fabrikalar sahibi... sen mi büyüksün ben büyüğüm ben yaşar usta :ROFLMAO:
Canına yandığımın hayatı kısa, bize huzur veren mutlu eden çok nadir şey var, yakaladın mı bırakmayacaksın be hocam ne yapalım. Aldıktan sonra fixtir bende, ne oldu şimdi aldın başın göğe mi erdi dünya para verdin deyip kendine eziyet etmek.

Aklimda duracaginda elimde dursun 😂

Ben ne alirsam alayim maksimum fayda bekliyorum. O yuzden urun almak bana zul geliyor genelde.

Hepimiz faydayı maximum bekliyoruz, zaten o yüzden alırken bütçe aya kadar yükseliyor. Hadi bunu da es geçmeyim hadi şusuda olsun busuda olsun. Hani bir ihtimal üstüne binip kırbacı vurursam bana mısın demesin. Hep deriz ya yapmadığım birşey için pişman olmaktansa yaptığım için pişman olurum, sonuçta birşey yaptım yanımakar kaldı derim.

O zaman 45k olan model alindi?

İşte buradaki sorun aslında tamamen o, ikisine de gayet binilip kırbaç vurulur ama içime kurt düşürdüler, öylece kaldım. Bir yandan yapma etme yazıktır alma gerek yok diyen bir yanım varken bir yandan da ulan bu kadar verdin bir tık daha zorlayıp öbürünü alsaydın diyecek bir tarafımda var. Ama onu alsam, ne oldu şimdi, bunu aldında ne oldu ucuz olanı alsaydın da aynı şeydi, diyecek bir yanımda var. Ben kendime eziyet edecek bir yol buluruuuuuuum.

gaming laptop diye bir kavram yoktur
dandik türk şairi icat etmiş sanki bu kavramı... sessiz çığlık veya kalabalık yalnızlık gibi oksimoron bir ifadedir
laptop laptoptur, ekran kartı güçlü olsa da laptoptur
arada moba oynayayım cs:go gireyim derseniz onun için alınabilir birde taşınabilirlik için
gerisi hikaye

Yok canım gaming laptop olarak bakmıyorum olaya. Sonuçta içeriğindeki donanım belirliyor neyin ne olduğuna ne olacağına. Kimin ne isim verdiğinin bir önemi yok. Çok uzuuuuun bir dönem Technopat da sistem toplamaya çalışan forum üyelerine listeler çıkarır, linkler paylaşır, nerede ne ucuz, hangisi hangisinden iyidir ve nerede uyguna bulunur diye, karşılaştıkları sorunları nasıl çözebilirler diye yardım ettim. O dönem araştırma yapıp, piyasa takibi yapar ne nereye hangi fiyatla giriş yaptı takip ederdim, ama Taşınabilir kısmına hiç girmedim zaten girmiş olsam da, 1 ayda değişiyor herşey ben çok uzun zamandır takibi bıraktım. Dolayısı ile şimdi sudan çıkmış balık misali bir yerden yakalayıp işimi çözüp gençlere bırakacağım yine piyasayı.
Sıcaklık önemli, hangi donanım ısınır hangisinin soğutması daha iyidir, soğutuyor ama tren gibi ses mi çıkarır bunların her biri önemli ve bunlarda bütçeyi yükseltmeye gebe bırakıyor insanı.

Bos slot her zaman iyidir. Bugun odedigin 85 usd yarin seni 500 usdden kurtarir

2 side 2x16 ve 2 tb ssd olacak şekilde yükseltiliyor üstelik slotu olmayan daha ucuza yükseltiliyor zaten beni gıcık eden de o.
birinin boş slotuna 1x16 takınca otomatik olarak 2x16 oluyor. 1tb ssd yanına 1tb sdd takılınca 2 tb ssd oluyor
Diğerinde ki 2x8 bellek sökülüyor 2x16 takılıyor, 512 gb ssd sökülüyor 2 tb ssd takılıyor ve şartlar eşitleniyor ama mantıksız bir şekilde bu daha ucuza mal oluyor. Sökülen parçaların bana yedek kalması da cabası. :mad::ROFLMAO::D:p

İşin şakası tabi, muhtemelen kendimi bile şaşırtıp hiç beklemediğim bir anda amaaan bunu alıyorum deyip alırım hatta belki de bunlardan biri bile olmaz. laf olsun diye açtım konuyu. sigara sigara nereye kadar.
Bir ara oyun severlerin arşivinde olan oyunlardan birinde buluşup oynamak lazım.

canlar
migros'ta evcil hayvan ürünlerinde accayip indirim var (benim kedi pembe purina yavru kedi maması yiyo, 128lira 800gr paketi, bedava)
ben sokak kedisini shiba purina felan beslemeye başladım
şuan kilo kilo mama alcam🙂 migros bide royal canin felan satsa ya
dipnot: sokak kedisine yavru kedi maması alın, enerji ihtiyaçlarını gideriyor hamile kedilerin de yavru kedi maması yemesi lazım, ben üstüne bide shiba felan veriyom hamile veya doğum yapan kediye
benim kedi de hamile, dede olcam🥰

1,892Konular
128,235Mesajlar
9,832Kullanıcılar
ebakalimSon Üye
Geri
Üst Alt