Goygoy Sihirli Goygoycular - 2022|2023

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ilkdefa muji pamuk denedim ve sevmedim sadece kıyaslayabileceğim doğubank hanında satılan clon pamuk daha iyi .sadece yıkayıp kullandığınızda aroma buhar performans ve besleme olarak çok iyi ama muji yıkamadan ve yıkıyarak denedim pek sevmedim. yıkayınca zaten şekli gidiyor. performans olarak hiçbir değişim olmuyor clon pamuğa göre vasat kalıyor ama tabiki kullanılabilir muji ama acizane fikrim clon daha iyi.

sözlerimde şunu anlayabiliriz mesala clon pamuk alınabilir :)
muji elbetde candır bana uymadı diyelim belki ben beceremedim kullanmayı.
yıkamadan ve yıkıyarak kullandım hiç fark olmadı ama malesef yıkamak bu pamuğu bozuyor tel içinden geçirirken dağılıyor yani muji yıkanmaz bunu anladım.
başta söylediğim gibi bu sözlerden clon pamuk endişe edilmeden alınabilir. yıkandığında gerek besleme gerek aroma buhar enfes bir hal alıyor yıkamazsanız hem sek içtiğinde pamuk tadı alırsınız hemde aroma az gelir. bir nevi bu clon pamuğun derecesini gösteriyor. yoksa muji güzel pamuk :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ben arada sirkeciye gidiyorum keyfi dolaşmak için ve yolum doğubank hanına düşüyor doğal olarak ve gitmişkende pamuk alıyorum en son 150,tl verdim 2 adet pamuk aldım şimdi bilmiyorum kaç olmuştur sanırım 2 yada 3 ay önceydi 20230120_132055.jpg

şimdi bir dostumdan RDA alıyorum pts salı gelir onda muji deniyecem.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1,897Konular
128,326Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt