Goygoy Sihirli Goygoycular - 2024

Bu arada goygoy'un kralını biz yaptık:) Nazarlara geldik. Maalesef basiretsiz davrandık. Gerçi, 2019'dan bugüne bir sürü böyle sakarlıklarımız oldu. Ancak herkes şu samimiyete inansın ki neredeyse tamamı kuruluş amacımız olan amatörlüğümüzden kaynaklanıyor. Bu bizim işimiz değil, veya burayı bir AVM olarak kurgulamadığımız için, sürekli bir ilgiyle bakamıyoruz sisteme, dolayısıyla başımıza bu tür şeyler gelebiliyor.

Velhasıl, utancımızdan hiç açılmama bile seçeneklerimiz arasındaydı. Ancak yine en baştan söylediğimiz "kullanıcıyı forum görünümlü bir AVM'ye mahkum etmemek" adına tekrar karşınızdayız.

Ve yine rahat duramadık, kaşındık, özür mahiyetinde yeni arayüzümüzle karşınıza gelelim dedik. Bu noktada gerek sunucu tarafı, gerek tasarım tarafı, hiçbir fedakarlıktan kaçmayarak topluluğumuza desteklerini esirgemedi.

Bir kaç eklentimiz daha gelecek, sonrası hepimizin ilgisine, gayretine, muhabbetine bağlı. Lütfen üye olduğunuz diğer mecralarda facebook, telegram vs. forumun açıldığını duyurabiliyorsanız, duyurun. Buraların sahiplerine selamımızı söyleyin, izin verirlerse ne ala, vermezlerse canları sağolsun.

Hiç kimse yokken buradaydık, buradayız...

İyi Forumlar

Kamyon arkasi yazilardan bir demet ile susleyebiliriz:

Birileri demiş öldü söyleyin onlara kral geri döndü

Isiklar kapattik! Bizi bulmak isteyen kendini yaksin.

Dalgasiz denizde herkes kaptan...

E tabi olmazsa olmaz:
Soförün bahti kara, muavinin gönlü yara.

😂😂😂😂😂

giphy.gif

Valla bilmiyorum gördüğüm herşeye talep gönderdim bir şeyler oldu öylece duruyorum orada. Sanırım etrafımda bolca dut var.

1,896Konular
128,298Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt