• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Smok Rpm Rba Görseller Ve Kullanım.

tuncay&kedileri

Community
Son düzenleme:
Güzel bilgilendirici paylaşım olmuş @tuncay&kedileri abi
Golden Zıkkımını denedim 60dıykit'e 56nbase ekledim aroması az geldi bir sonrakine 45nbase ekleyeceğim 10gun demlendirdim
Zeus x incelemeni beklerim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
zeus x yalan oldu uzaklaştırma aldık mart 5 tarihli bu sebeble alım yapmaktan vazgeçtim o siteden :) tek pilli olduğundan zaten performans düşük deşimti satıcı arkadaş. .. aslında orta içimli bir likit yapmışın bendekiler %7 aromayla demlendi. son görsele bak yeni keşfetdim çakmakla test etdim ısıya dayanıklı:) contası olmayan arkadaşlar faydalanabilir yada daha farklı hava akışı sağlanabilir..

Smok nord 4 için rda coil arıyorum nasıl bulabilirim reisler

smok 0,16.ohm coil pamuk ömrü bitince söküp pamuk yenilemesiyle ve pnp coil içindeki 0,30.ohm teli taktım. 0,28.ohm gösterdi cıhaz.
sonuç aroma buhar gayet güzel :)

Tam ihtiyacım olan bir paylaşım çok teşekkür ederim bende 2015 de bıraktığım e sigara olayına geri döndüm biraz bodoslama giriş oldu nord 4 aldım tavsiye üzerine şimdi coil işini çözmeye çalışıyorum wotofo smrt VS diyorlar ama mesh coil işi bence gereksiz oda bulunmuyor zaten smok rpm rba alıp kullanmayı düşünüyorum oda yok en sonunda üstündeki Coil i mesh rebuild setleriyle tamir edip devam edeceğim ama buda maddi olarak uygun değil en uygunu tel alıp sarmak olacak ama nord 4 ile birlikte gelen coil leri sarmak için bir yol bulmam lazım var mı tavsiyeniz

mrb kardeşim rıca ederim dilerim işinize yarar.
önceliğiniz smrt coil olmalı benim acizane tavsiyem ama şuda var eğer 2 coil sistemini kurduğunuzda çokca keyif alırsınız .
örnek RPM 2 kartuş için smart coil ve RPM kartuş için Rba coil aldığınızda çokca rahat tasaruflu sistem kurmuş olursunuz.
smart coil aldığınızda 1 paket hazır coil parası veriyorsunuz içinden 6 adet tel ve pamuk çıkıyor her pamukla 2 sarım yapma imkanınız var yani en kötü 10 sarım yaparsınız coil içinden gelen kitle..
RPM Rba olarakda 26g 28 g gibi teller alıp yanına pamukla sarım yaparak kullanabilirsiniz böylece her iki kartuşu kullanma imkanınız olur tasarruflu olarak.
SMART coil için tel ve pamuk temco sitesinde mevcut. Rba tel bu adrasdede var başka yerdende alabilirsiniz malzeme sıkıntısı yok.
IMG_7534.JPGIMG_7586.JPG

tavsiye deceğim
SMRT RPM Rebuildable Coil RPM2 uyumlu olanı
bu siteyi gördüm ama güvenilirmi bilmiyorum ama formlarda elimizde mevcut diyorlar.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Son düzenleme:
28 ga ni 80 ve rayon fiber ile ne yaptımsa patlayan şeker sesini kesemedim. Pamuğu 1 tık azaltınca bu sefer fazla likit ile fokurdama sıçratma yapıyor ????

Son düzenleme:
Ni80 yapısı gereki hızlı ısınan ve hızlı soğuyan bir tel MTL için mükemmel diyebiliriz lakin hem zararlı olduğu söyleniyor hemde malesef çıtlama patlama hep yapıyor .
çokca sarımda denedim kesemedim çıtlamayı ama kanthal öyle değil bir tık aşada olsada aroma çokda fark göremedim ve çıtlama felan yapmıyor iyi bir pamuklamayla kanthal candır diyebiliriz. bir diyer seçenek bazı mtl sarılı teller var ben 0,30 almıştım ama cıhaz 040 gördü onunla çıtlama hiç yok hazır coil tadına yakın içim veriyor.
20230224_172916.jpgIMG_7480.JPG

kanthal ile çokdaha rahat içim yapabilirsiniz. sürekli cızırdama çok can sıkıcı olabiliyor.
kanthal 28.g gayet iyi MTL içim için 26.g orta derece içim yapabilirsiniz mtl dl arası oda kullanışlı ve 2,5 yerine 2,mm sarımı ben daha çok sevdim aromayı daha iyi alıyorum.

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için mtl ve dl aynı cihazda kullanmak gerçekten çok güzel kartuş değiştiriyorum 10 sn bile sürmüyor o yüzden bu iki özelliği de kullanmaya devam etmek istiyorum daha çok mtl ve boğaz ciğer vurumu ihtiyacım var

1,896Konular
128,304Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt