Değerlendirme Solo Kimya

PcKoPaT 

Council
Merhaba arkadaşlar,

Son zamanlarda Wogens'in zam yapmasıyla birlikte Solo kimya ürünleri hakkında merakım arttı. Bu konuda deneyimi olan var mı? Daha önce Solo kimya ürünleriyle alışveriş yapan arkadaşlarımız var mı?

Bu merakım üzerine Solo kimya ile WP üzerinden iletişime geçtim ve W.M.C/9n/500ml için 250 TL fiyat teklifi aldım. Yakın zamanda denemek istiyorum ve deneyimlerimi de burada paylaşacağım.

Sizler Solo kimya ürünlerini kullanmayı düşündünüz mü? Veya kullandınız mı? Deneyimlerinizi de yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Not duzeltme : Fiyatı 250tl yazacagıma 450tl yazmısım

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
war hocam neden aynı urune daha fazla para vereyım daha once 3chem lerı karsılastırma yaptım ilkninki ezik cıktı :) wogensınkı daha kalıtelıydı hersey para degıl veya yok arkasında su var sunlar denetlıyor gıbı seylerede ınanmıyorum PARAYI mamayı kım yedırıyorsa o iyi

eğer ifade ettiğim şey yanlış anlaşıldıysa veya rahatsızlık yarattıysa. Amacım kimseye iftira atmak değil, sadece bazen para veya kaynakların nasıl kullanıldığı konusunda şüphelerimiz olabilir. Bu şüphelerimizi araştırmak ve doğru bilgiye ulaşmak önemlidir.

sırf kullanıcıların çıkışlarından dolayı ilke kimyadan iğreniyorum bedava verse almam o derece. golden sorarsın ilke derler pars wogens sorarsın ilke derler arkadaş bu ne ilke aşkıymış memnunsan iç afiyet olsun ama soruma cevap değil ilke ........ solo deniyen varmı :LOL:

Solo’da 500 mL nbase 450₺ yazılmış, ben de aynı içerik İlke’de 320₺ ne gerek var diyorum hocam mantık kurulmayacak nesi var? Golden afedersiniz ama rezalet bir nbase’e sahipken Golden iyi dediğinizde ben ters tepki vermiyorum. Herkesin kendi tercihi, kendi damak tadı, kendi bütçesi. İlk mesajda fiyat yanlış yazıldı ise bilemem. Ancak kimsenin kullanmadığı bir firmada aynı içerikten 130₺ daha ucuza bilindik, kullanıcılarının tamamına yakınını memnun edebilen bir firma lehine bilgi paylaşımı yapmak isteyen, yardım etmeye çalışan biri olarak yorumumu yapıyorum.

Kimse para yedirmiyor. Piyasadaki çoğu firmayı denedikten sonra elime geçen ürünün nikotin doğruluğu, vg/pg tadına göre yorumumu yapıyorum.

Son düzenleme:
ne yapim güzel kardeşim likit muhabbeti beni kötü etkiliyor sanırım azıcık atarlı olabiliyorum zamanında ilke aşıkları çok üstüme geldi heralde bundandır.
golden ben iyi bir likit demedim ben memnunum bir sıkıntı yaşamadım dedim sözüm bu sadece. ve şuan wogens kullanıyorum yarın başka likit bu böyle.ama ilke kimyadan iğrendim artık olay bu sırf o dengesiz cehaletle yaklaşımlarından dolayı .sen baştacısın yanlış anlama sözüm başka alemdeki aşıklara burada görmedim şahsen sağolsunlar herkez saygılı kimse kimseye şu likiti içtin diye çöp içiyorsun demiyor bu güzel.
Biz türklerde var kardeşim bir ürünü alırız güzelde paramızı veririz sonra o ürüne bağımlı kalırız sanırızki en kaliteli o para verip aldığımız ürün :)
oysa biraz araştırsak işin özüne insek hiçde öyle olmadığını daha güzel bahçeler olduğunu görürüz.

ben teorik olarak ilke ve pxy'den pahalı satan yerden almazdım, pxy kapandı yerine aromaburada'yı koydum
turkuaz baya uygun fiyatlı aromaburada'da, ilke de dönem dönem iyi kampanya yapıyor alınası duruyor, haliyle ben macera aramıyorum
ama
bir yandan da bu diğer firmaları merak ediyorum, şişe yıka kurut nbase al aroma ölç demle dene bide hazır coilin çöp olma riski var valla eriniyorum ne yalan söyliyim deneyesim gelmiyor...

Hiçbir markanın fanlığını yapmaya gerek yok zaten hocam. Para verip hizmet alıyoruz. Hayır işi yapmıyorlar sonuç olarak. Sadece konu başındaki mesajdaki fiyat İlke'den pahalıyken macera aramaya gerek görmedim. İlke'yi sevmiyorsanız Bear ve Alev kimya da kalite olarak beğendiğim, fiyat olarak İlke ile yakın firmalar ancak İlke'nin özel günlerde indirim yapması yüzünden tercih ediyorum şahsen.

Merck'i ele alalım, VG/PG'de bir sürü farklı saflıkta Merck ürünü var ve hepsi farklı alanlarda kullanılıyor. Kalitesi düşük bir ürünü bize elektronik sigara içerisinde içirten firmaları asla bilemiyoruz şu şartlar altında. Belki İlke bizi kazıklıyor, belki Wogens sağlığımızla oynuyor, belki iki firmada da aynı ürün var fiyatları farklı vs vs.
Kullandığını iddia ettiği ürünün SKU'sunu paylaşan bir firma olmadığı sürece bunları asla bilemeyeceğiz. İlke sadece bir kere paylaştı, belki de 1 lt kaliteli ürün alıp onun bilgilerini paylaştı veya adamlar gerçekten yüksek saflıkta Merck ürün kullanıyor, fiyatları bundan yüksek. Hepsi birer ihtimal. Diğer firmaların SKU paylaştığını hiç görmedim. Ev imkanında sadece renk verici madde ve asit kullanarak nikotin gerçekten 12 mg'ı onu ölçeriz, diğerleri bizi aşıyor :)

O yüzden içiminden memnun olunan, fiyatı cazip geleni bütçesi dahilinde seçmeli herkes.

Pxy zamanına yetişemedik, eski cereyancıların bu kadar sevmesi merak uyandırıyor hocam umarım bir gün geri dönerler de biz de tadabiliriz :)

@Bardho
hocam arion/pxylab özellikle kahve aromasının üstadıydı benim gözümde, fiyatları baya adildi
bilgilendirici paylaşımlar yapardı, yenilikçi yaklaşırdı, karakter olarak da sevilen birisiydi
bizim gibi kapalı gruplarda iyi insanlar gidince özleniyor biraz...

Üstadım senın yazıklarına atarlanmadık sen güzel soyledın ben bazı mesajları sıldım sen üstüne alınma ;)
Bazı kişiler konudan alakasınz yorumlar yaptı Konuyu açarak şimdi uzatmayalım KONU BAŞLIĞINDAN farklı bir yere gitmesin konu
Wogens 250tl (kargo dahil)
ilke 327tl (kargo dahil) (Kampanya da şuan Kampanyada olmasa 435 tl)
Solo 250 tl (kargo hariç)

Caliburn G2 satmıştınız yanlış hatırlamıyorsam, ben kendi sarımımı iyice geliştirdim sayılır, kartuş mekaniği ahlakin her açısından yoksun olsa da elinizde tutsaydınız bu tarz denemeleri kendi sardığınız coillerle ucuza yapabilirdiniz. Artık pamuğu kesmekle de uğraşmıyorum, bir yaprağı 2 ye katlıyorum sonra tekrar 2 ye katlıyorum. bu kadar, videolar çok saçmaymış. Sadece Coilin etrafına saracağım pamuğu ihtiyaç kadar keserek işi bitiriyorum.

Ben şahsen artık likit muhabbetinden iğrilte olduğumdan pek başlığı tıklayıp bakmıyorum itiraf edim ama solo kimya ilkdefa duydum ve dedim acaba olayı neymiş bunun ve sonrasında yine oldu olan azıcık atarlı oldum ama kötü niyetim yok :)
isteyen istediğini içsin afiyet şeker bal olsun kimseye sağlık bütce dersi verecek haddim yok.

zorla bana pantera kimya kurdurcaksınız sonunda????
tüm çalışanları metalcilerden seçicem, kafa sallaya sallaya nbase hazırlayacak ekip, şişeden saç teli çıkarsa kulaklık hediye edicez (kesin çıkar)
yüksek sesten iki haftaya polis basar zaten, piyasada da tutunamayız öyle gideriz
ucuz villa gören varsa haber etsin ama bir deneyelim

Hocam yanlış anlamadım, sadece başta 450TL yazıldığı için daha uygunu var demek istedim ancak yazım hatası olmuş sanırım. 250TL ise diyebileceğim bir şey yok :) Deneyip memnun kalan varsa tabi ki fırsat verilebilir o fiyata.

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt