• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Stabwood Mod Önerisi İstiyorum?

Darkness 

Doğrulanmış
Selamlar öncelikle herkese bir sorum olacaktı bu konuda ustalar vardır mutlaka aramızda benim bir vt75 nano var benim hatalarımdan dolayı sürekli cframe de pil yatağı bozuluyor bende hem buna çözüm olması amacı ile hemde biraz da ömürlük olması nedeni ile stabwood bir kasa düşünüyorum çevrenizde veya burada bunu yapan yada yapacak birisi var mı bilgi paylaşımı yapar iseniz bu konuda sevinirim şimdiden teşekkürler...

Oyla 0
Konu başlığını görünce vt75 nano stabwood mu çıktı yoksa dedim, meğer konu farklıymış :giggle:

Yurt içinde direkt olarak yapan bilmiyorum ama eğer uğraşırsanız şu şekilde olabilir, bir elektronikçide komple söktürüp chip, lehimler ve 510 dahil, kalan sırt bölgesini bir marangoza götürüp aynı ölçülerde uygun bir ahşap kesilip cilalanması ve elektronikçide tekrar toplanması sanırım.

Tekrar toplamada sıkıntı yaşamam açıkçası elimden geliyor lehim vs işleri ama benim kafamda oturtamadigim tek şu olay var aynı Modeli cikartabilirmiyim birde cframe kısmını nasıl yaparım

Anladım hocam cframe yüzünden çok sevdiğim bir moddan olacam yoksa kanser sebebi yaptı beni kafam dalgın olduğunda iki kere ters çevirsem yada biraz fazla sıksam cframe atıyor

C Frame sorunu bende de var hocam malesef kronik bu cihazda.yurtdışından yenisini alıp özenli kullanacağım
C Frame yapmak zor iş ama body rahatlıkla değişir bence, ek olarak kök ceviz kalıp aldım el boşluğunda kesip biçip nanoya uydurmayı düşünüyorum becerebilirsem tabi ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
İnşallah değiştirirsin açıkçası bir kişi var bu tip el emekleri yapan oturduğum yerde onunla bir konuşacağım olmadı dediğin gibi cframe alıp yenisini takip bir adet pil alıp üstünden sürekli sarj edeceğim sıkıldım bu cframe olayından

aslında çalışma yapan bir arkadaş varsa iyi olur reçine yadar stabwood şeklinde bende yaptırmak istiyorum dna chipset bana göre güzel özellikleri olan birchipset ve sıkıntısı olmayan heryeri ile özelleştirilebilir olması hoşuma gidiyor başka bir kasaya monte edecem biraz daha çözüm bulamaz isem buda bana en ufak sıkıntıda gene kasa almamı sağlayacak bir anlamı kalmıyor.

baktım incelledim ama bu arkadaşımız sanırım daha çok ateşli olmayan silahlar (bıçak vs gibi ) ürünler üstünde çalışma yapmış sanırım birde Türk değil kendisi ama genede ilham verici şeyleri var teşekkür ederim ilgin içinde.

bunada bir bakayım ama benim istediğim tam olarak ahsap şekline sokmak açıkcası arka taraf sıkıntı yaratıyor bunlarda ön tarafdaki cframe denilen yerde pil kapagına bağlı ve bunu en ufak fazla veya ters sıkmada diş atması oluyor. Ama arkadaşada ulaşmaya çalışacağım ilgine teşekkür ederim

• Beğendim
Tepkiler: HMA
Nano da pil kapağı ve 510 konnektör hep sıkıntı. Bunları çiple birlikte bir arada toplamak ciddi uğraş gerektirir. Eğer elinden gelmiyorsa kendin yapamazsan, illa stabwood olacak dersen hiç uğraşma 2. El Anatolian bx veya fakir illusia mini tercih edebilirsin.
ikiside sorunsuzdur. Pico ve nano kasaları benim kendi yaptıklarım. İllusia mini yi de örnek olsun diye bırakayım ?2019-02-03-14-50-42.jpg2019-02-14-13-17-05.jpg2018-10-18-17-46-47-1.jpg2018-05-30-18-24-00-1.jpg

Toplamak elimden geliyor açıkçası onda bir problem yok şükür benimkisi dna chip ömürlük olduğu için bunu illaki vt75 nano kasasına benzer kasaya toplamak değil stabwood şeklinde birseyler yapıp ömürlük kullanmak

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt