• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Stabwood Mod Önerisi İstiyorum?

Darkness 

Doğrulanmış
Selamlar öncelikle herkese bir sorum olacaktı bu konuda ustalar vardır mutlaka aramızda benim bir vt75 nano var benim hatalarımdan dolayı sürekli cframe de pil yatağı bozuluyor bende hem buna çözüm olması amacı ile hemde biraz da ömürlük olması nedeni ile stabwood bir kasa düşünüyorum çevrenizde veya burada bunu yapan yada yapacak birisi var mı bilgi paylaşımı yapar iseniz bu konuda sevinirim şimdiden teşekkürler...

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Hocam fikir olsun diye yazıyorum, Nano çipi
Evolv dna 75 çipidir arkadaşların yazdığı gibi bir çok modda kullanılır..
Senin yapman gereken c frame değil düz bir frame ile plexi veya metal çelik neyse yaptırman.. Bu frame üzerine çip ve buton kısımları oturt..

Geri kalan tek şey içine pil alabilen bir kasa.. Alüminyum da olur tahta da çelikten de..

Doğru diyorsunuz fakat tamamen benim bu konularda el becerim sıfırdır alet de olmadığı için bir marangoza gidip anlatmaya kalksam ortaya birşeyler çıkar fakat nasıl birşey çıkar hiç bir fikrim yok bu işin üstadları var ise onlara yaptırmak isterim açıkcası ondan dolayı fikir alışverişindeyim....

Hocam elinize sağlık güzel olmuş gerçekten hani hoşuma gitt itam ömürlük birşey olmuş eğer siz yaptıysanız elinize sağlık öm yolu ile fikir alışverişi yapabilirmiyiz bende bu tarz birşey istiyorumda

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt