• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri Stratum Zero Prestige Tub Mod

Denklem2a 

Council
Doğrulanmış
Selam millet,

Yonetim forumdaki sorunlarla bogusuyor, uyeler foruma alismaya felan calisiyor, kisaca herkes kendi derdindeyken ben de high end bolumunde kendime bir denklem2a ussu kurmaya calisayim ?

Bu forumda actigim ilk konu Rus modor OLC nin Stratum Zero Prestige modeli hakkinda olacak.

7536794bc588.jpg

Meraklilari icin satisi birkac kanaldan yapiliyor, bunlar
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
ve
(bakalim forum facebook linklerine izin veriyoru mu :) )

OLC 2014 den beri vape camiasinda uretim yapiyor ve harika modlari var, tabii fiyatlarinin da cok "Zero" lu oldugunun altini cizmek gerek. Yukarida verdigim baglantidan siteye ulasabilir fiyatlari 2'100 dolara (amerikan dolari ? ) kadar cikan modlari gorebilirsiniz. Isin ilginc tarafi ise bu modlardan birini almak istediginizde siraya girmeniz gerektigidir. Hem fiyatlari insafsizca pahali hem de bulmak cok zor (rus iste ne olacak)

Stratum Zero ya donecek olursak 3 ayri modeli var, bunlar;
  • Stratum Zero Classic; sadece 18650 pil ile calisan tek model
  • Stratum Zero Elegance; full kit yani hem 18650 hem de 2*700 pil ile calisiyor, ayni zamanda mat finise sahip
  • Stratum Zero Prestige; bu da full kit 22 ve 24mm atomizerlerle uyumlu Elegance modelinden tek farki fircalanmis bir finise sahip olmasi
Ayni zamanda bu 3 model atesleme tuslari ve pil kapaklarinda renklerle de ayirt edilebiliyor.

Assagidaki resimlerde farkli pil kombinasyonlarinda boylarinin nasil degistigini gormek daha kolay
46931f03c879.jpg

dfcf2857d376.jpg

86eb941d8509.jpg

Mod icinde bir mosfet ile geliyor, bu mosfet pilin ters takilmasi durumunda, pildeki sarjin azalmasi (2.65v) durumunda, atesleme dugmesinin basili kalmasi (12 saniye max) durumunda ve tabii ki kisa devre durumunda kuruma sagliyor, mosfetin calismaya izin verdigi en dusuk ohm ise 0.07, atesleme dugmesine 3 kere arka arkaya bastiginizda mosfet kapaniyor ve mod calismiyor, acmak icin ise yine 3 kere arka arkaya basmak kafi.

Cok ince bir yapiya sahip ve bir o kadar da hafif, bu rus arkadaslarin ikinci versiyon mosfetleri oldugunu da belirteyim.

4cb0fc94d410.jpg

Modun ve mosfetin cok guzel bir ateslemesi var oyle ki neredeyse mekanik modlarin ateslemesi kadar hizli ama kullandigim bir cok mekanikten daha ergonomik. Atesleme mekanizmasi yan tarafta "STRATUM 0" yazan yerde bulunuyor, bu durum kullanimi cok buyuk olcude kolaylastiriyor buna hafifligini ve kisacik boyunu da ekledigimizde harika bir mod ortaya cikiyor.

Gelelim fiyata;
  • 0 Classic model 220 dolar,
  • 0 Elegance model 280 dolar
  • 0 Prestige model ise 300 dolardan satiliyor.

Fiyati cok pahali ama yapanlarin hakkini teslim etmek gerek gercekten harika bir is cikarmislar mukemmel bir mod olmus.
Mod guvenligine duskun olup mekanik modlardan uzak duranlar icin harika bir secenek, guvenlik konusunda hic bir zaafiyeti olmayan ama mekanik hissi veren az sayidaki modlardan biri.

78ebbc3e7673.jpg

Mod hakkinda bilmek istediginiz baska bir sey varsa ne yapmaniz gerektigini biliyorsunuz.

Yeni forumun hem yoneticilerine hem de uyelerine hayirli olmasi dilegiyle, iyi forumlar.

Peki bu Stratum'un bizim tedarikçilerimiz gibi daha ucuza Rusya içi satış yapıp yapmadığı hakkında bir bilginiz var mı? :unsure:

Hakkını ve kalitesini gösteren en güzel köklü firmalardan bir tanesidir. Yapmış oldukları ürünler vazgeçilmez olup uzun süre kullanıma kolaylık sağlamaktadır. Yüreğine sağlık güzel paylaşım olmuş. ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
İnşallah ben şu zamana kadar elimden geldiği kadar almaya çalıştım. Ama imkanlar doğrultusunda. İnsan evlendikten sonra sorumluluk sahibi olduğundan bazı şeyleri almama durumu oluyor. Çünkü boğaz ikileşiyor. Belkide 3 4 oluyor. Daha sonra insanı zorluyor. Ancak elimizdeki modları ya da atomizerleri satarak ancak o şekilde alınabilir diye düşünüyorum. ?

Kesinlikle kendi ulkelerinde daha ucuza satiyorlardit, biz nasil yapiyorsak onlar da yapiyordur.

Evet klonlari var ama malesef henuz pre-order durumdalar

Fasttech ten klon siparis ettim geldiginde (umarim uzun surmez) konu altinda paylasirim.

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt