• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü SX Mini SL Class Kullanıcı Kulübü

Ares3535 

Doğrulanmış
Selamlar arkadaşlar,
Konu:
Sorular , sorunlar , çözümler , menü kullanımları, güncellemeler vs için burda bulunsun,
Ya da ne bileyim hiç olmadi elinizdeki SL lerin fotoğraflarini koyarsiniz,

Ben baslayayim, ayrıntılara girmeden yok chipi Yihi Sj485J , yok verimliliği %94 demeden pratik bilgilerden kolaydan gideyim,
Joystick tuşunu aşağıya doğru 3 sn kadar çekince bypass moduna geçer (mekanik moda yakın bir kullanım sunar)
joystick i sola doğru 3 sn çekince "novice" mod a geçer ( basit anlamda watt mod kullanımıdır)
Joystick e uzun süre basılı tutunca ohm kilitleme ve ohm ayarı yapabilme fonksiyonu devreye girer
Advanced ayarlardayken joystick e kısa süreli basılarak watt, joule ve TC mod arası geçişler yapılabilir,
....

Güzel mod ama biraz agır ( yaşlı bi abi gördü elimde el bombasımı o deyişi hala aklımda ) Eski kullanıcısı olarak köşeye sıvışayım

Hayırlı olsun.

SL Class'ı fotoğraflarda görüp, büyük sandığım fakat alternatifini bulamayınca alıp memnun olduğum bir moddur. Hiç de büyük değil, gayet tutuş ergonomisiyle kullanışlı. Bazı Çinlikleri yok değil tabii ki :) Her 21700 pilin rahatça oturamaması, bir elinizle dış kaplamadan tutup, diğer elinizle atomizeri sökerken hafif zorlamada o kaplamanın oynaması gibi gibi :) Yine de parasına değer tek pilli, iş gören bir SX Mini.

Tek 2X700 pil kullanıp Yihi çipe sahip bir Rebel Mods vardı, o da fiyatına değmez diye elendi kendi açımdan.

Arkadaşlar selamlar, ML Class kullanıyorum uzun zamandır. Sizce satıp SL class almaya değer mi ?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Tamamen beklentinizle alakalı , SL de 21700 pil kullanabilme avantajı var gün içinde DL içim ile de kullanabilirsiniz, menü , ateşleme hızı..vs chip özellikleri daha önce kullandığım MX class ile neredeyse aynı.(tabi SL de boya atma olayı gibi bir şey yok, pil kapağı da çok daha sağlam)
Şekli hoşuma gidiyor hem MTL hem DL için de kullanırım diyorsanız alın. Bunlar hep amariganın oyunları işte.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

İkisini de severek kullanıyorum. ML'in yeri ayrı SL'in yeri ayrı. Yukarıda hocam açıklamış farklarını. 21700 pille kullanıp MTL için daha uzun pil ömrü fakat estetik kaybı olur. Single Coil DL içinse çok şık bir setup ve amacına uygun kullanılmış olur zannımca. ML Class, SX Mini markasının amiral gemisi hem çip hem kasa anlamında. Geç sahip oldum fakat bırakmam kendisini :) Bu arada SL Class, ML Class'tan daha hafif :)

Birisi SL Class mı dedi ?

Şimdi nereden başlayalım...

Klasik Sx mini boya soyulmamasının olmadığı, Daş gibi moddur kendileri ki zaten boya soyulması yapacağını bilsem kesinlikle almazdım.

DL den kopamadığımdan ancak çift pilli modlardan sıkılmamdan dolayı ateşlemesi güzel bir mod bakınırken karşılaştık kendileriyle. DL performansından çekiniyordum ama full dolu VTC 5A pille BYPASS modunda, dual 0,13 ohmda harikalar yaratan bir mod. TC performansı zaten herkesce biliniyor. Ağır diyene, o kadarda değil bence çünkü hem mtl olsun, hem dl olsun hem hafif olsun hem 2x700 olsun olmuyorki ama bu modla olmuş.

Şurayada akşamdan kalma fotomuzu atalım :)

3316

Şu anda SL class'ı Türkiyeden sıfır alabiliceğimiz bir yer var mıdır? Forum tedarikçileri dışındaysa öm yoluyla bana yazarsanız çok sevinirim :)

Sl yi neden se sevmedim sevmeyeceğim ama o kadar pişmanım ki mx class alacağıma ml class neden almadım diye

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt