• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Taifun RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
capillary action hocam. güzel konudur, şu günlerde araştırmanızı tavsiye ederim, bitkilerin köklerinden beslenip tepedeki yapraktan yoğuşma yapmasına, göz yaşlarının taşınmasından mendilin suyu iletmesine kadar pek çok bilindik ama bilimsel olarak farkında olunmadan yaşanan şey var.

"Der Taifun GX kommt mit einer interessanten Luftführung, diese möchte nicht, dass sich der Kunde auf den Verdampfer einstellt, der Taifun GX möchte sich auf den Kunden einstellen. " bu bizim insanımıza uymaz :)
Güzel zamanda çıkarmışlar, biz alamayız artık :D

Aşağıya eklediğim programı seyrettikten sonra 200€ civarı çıkar diyordum, biraz şaşırdım bu fiyata.
İlginç diyaloglar geçiyor high-end üzerine.

cepte fareler geziyorken bu taifun nereden çıkardı şimdi bunu. gx sonra bir de gxt koyar. al sana turbo

Elimdeki fazlalık hotcig gt2 yi çıkarsam mı acaba bir gün canım çeker diye duruyor kenarda :D Gx e gönlüm kaymadı değil. aroma canavarı ama vurumsuz bir his verirmiş gibi duruyor.

Çüşünüz efenim. Ne atomizer yapmış adamlar yahu. Klaus özelliklerini anlata anlata 1 saatte zor bitirdi. Gece gece beynime bombardıman yaşadım, video bitince ne izledim la ben dedim, şuan fatal error ????
Hadi çinliler bunun da klonunu yapın da görelim. Ama yapmayın çünkü alabilirim ????

72552BB9-ACCB-4A6D-B194-62422A08D5DA.png
7C5FDE6C-287E-414D-8BC7-F064B853024B.png
İlginç olmuş bu kısım.

bana çok zahmetli ve detaylı geldi. sepete ekledim alsam mı almasam mı diye düşünüyorum hala. air diskleri de smokerstoreda yok hala...
öyle pamuklamayınca decki ayırınca pamuklar bozuluyor araya kaçıyor diyordu klaus. ss ropelara oring koymaları da bana hoş gelmedi. koy decke izolatör böyle yapacağına...

bu arada klausun son yorumu can alıcı nokta, bu tank kısıtlı dl için yapılmış, tüm gün mtl içerek bununla mutlu olamam çok soft içimi mtlde dahi ama kısıtlı dl kullanıp arada open mtl içecekleri mutlu edecektir diyor :)

Son düzenleme:
Biraz beklenebilir bence çıkacak parçalara bakmak için en azından. Rope ve oring bölgesini pamuklamakla uğraşacağıma, deck’i ayırırken pamuk dağılsın derim daha iyi???? Fena derme çatma gözüküyor Klaus’un yaptığı işlem. İzolatör bundan daha iyi olurmuş bence de.

Alman forumlarında yazılır bugün yarın bu konu.
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Yukarıda verdiğim bağlantının sekizinci sayfasında, Levantius gelen sorulara yanıt vermiş. Aşağıdaki fotoğraftaki o-ring & ek-pamuklama konusu da geçiyor.
6D5ABAE8-C3FC-4BFB-BCB2-8DD6D86E49AA.jpeg
Net anlayamadım verilen cevabı????‍♂️; soru işareti için kaynak olabilir diye eklemiş oldum. Topluluk ve üretici bağına da güzel örnek aslında.

ben bu celik fitillerin temizligi ve kurutmasi konusundan cekindigim icin kullanilan tum atolardan uzak durdum. Dogru mu yaptim bilmiyorum :)

Arkadaşlar yakın zamanda orjinal gt2 alan ya da satan var mı aranızda?
Bi sorun olacak özelden

1,928Konular
128,716Mesajlar
9,872Kullanıcılar
KehironSon Üye
Geri
Üst Alt