• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Soru? | Esigara Tedarik yardim

Serter

Community
Herkeze merhaba 4-5 yildir elektronik kulanmadim tekrar elektronige gecmek istiyorum. Mod atomizer pamuk tel konusunda. Guvenilir tedarikci varmi yardimci olursaniz cok sevinirim. İzmirde ikamet ediyorum eski tedarikcilerimin hepsi birakti. Cihaz bulamiyorum.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Forum tedarikçilerini kurcalayabiliriz, Telegramda bazı güvenilir insanlar var. Sizin kafanızda hangi cihaz ve ato var. Belki nokta atışı yönlendirmeler gelebilir bu sayede.

Öncelikle. Tesekkur ederim hizli donusunuz icin DRAG X PLUS PRO KİT olabilir. Mtl ve rta takilicam

Bu listede var gibi görüyorum fakat anladığım kadarıyla 510 pine sahip atomizerler takılamıyor cihaza. Kendi özel atomizeir ve hazır coil mantığı ile sürdürülebiliyor sanırım. Araştırmanızı iyice yapında yanlış bir ürün alıp pişmanlık yaşanmasın.

MTL içim kullanacağınız için tek ve harici pilli herhangi bir 510 pine sahip cihaz mümkünse adı sanı nispeten bilinen herhangi bir cihaz iş görecektir. Bu sebeple W değerini çok kafaya takmak gerekmez diye düşünüyorum.
Bu kategoride eskiden Pico Plus uygun fiyatıyla en tavsiye edilir cihazmış, şu an diğer cihazlarla fiyatları yarışır hale geldiği için yine tavsiye edilir olsa da o fiyatlara insanın eli varmayabilir.
Ipv 710 bir dönem ismini çokça tavsiye kısımlarında gördüğüm bir cihazdı ama bulunabilirliği tartışılır.
Yine ismini çokça duyduğum bir cihaz Target 100 İdi.
Thelema Solo oturaklı bir cihazdır ama biraz uzunca bir cihazdır, taşımada rahatsız edebilir. Gerçi Target 100 ile hemen hemen aynı denebilir sanırım.
Öncelik tel pamuk Atomizer sarım malzemeleri vs vs için toplam bir rakam belirlemek sanırım

Daha önce karşıma çıkan, ismini duyduğum bir cihaz değil maalesef , muadil kalitede birşeyler illaki bulunur. Acele etmeden bütçe dahilinde birşeyler bulunur mutlaka

Armuor pro çokca şikayet okumuştum benim arkadaşımdada var çekmeceye atdı kullanmıyor. pilin erken bitmesi cıhazın aşırı ısınması ve benzeri şikayetler okumuştum.
şuan arkadaşım yeni Drag x aldı şuanlık memnun.

Valla doğrudur o kadar çok birbirinin aynı isimli ürün çıkarmışlar ki biri ürün sorduğu zaman google da aratıp bilgi sahibi olmaya destek olmaya çalışıyorum ama bazen birbirine giriyor. Az önce bende tekrar bakmıştım bunların birkaçı 510 du diye ama karman çorman oldu diye bıraktım bakmayı.

Kullanmadığım için yorum yapamam ama o karmaşaya rağmen alanı kullananı çok Drag serisinin, vardır bir bildikleri mutlaka.

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt