• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Tel Önerisi Olan Var mı?

AlphaVaper 

Doğrulanmış
Single coil, Dl çekimde bol aroma ve bol buhar performansı olan kendim sarıp takacağım tel çeşitleri nelerdir, biraz araştırdım alışveriş sitelerinde clapton teller falan var, hazır coilden rtaya geçeceğim için soruyorum , şimdiden teşekkür ederim.

Oyla 0
Alien Clapton. - 2x26 +32ga
Alien Clapton. - 0.3x0.8mm flat + 32ga
ikisi de iş görür.

Ben başka bişi merak ediyorum aslında, bu teller için illa söz konusu tellerden mi olmalı, başka herhangi bi tel kullanılabilir mi, kullanılabilecek rezistans tellerinde önemli olan nedir, bu konuda bilgisi olan var mıdır acep...

Mech ile mi kullanacaksınız yoksa Regüle çift pilli mod ile mi?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
alien clapton güzel de ben hazır almak istemiyorum, yani makarada alıp kendim sarmak için bir tel istiyorum

bu da çok güzel bir soru illa bu teller değil de düz ss veya ti tel alsak da aroma buhar performansı vermez mi

Bu arada Intake RTA kullanacağım

Nerede kalmıştık? :)

54212627ffb1e047858684201b48a352.jpg

Edit. Bunu saymasak bile Alto gibi 22mm Single coil rta'lar Pico ile Performans telleri ile bile kullanılabiliyor. :)

Makara istiyorsan eğer, Türkiye'de alabileceğin Demon Killer vardır. Onun dışında hazır olarak çin sitelerini araştırıp, uygun olan makaraları Türkiye'dekinin 3'te 1'i fiyata alabilirsin. Neyse sonuç olarak Alien Clapton intake RTA'da işini fazlasıyla görür.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt