Sarı Sayfalar Telegram Grupları Önerin-2022|2023|2024

Koba 

Admin
Nation
Merhaba,

Güvendiğiniz, takıldığınız telegram gruplarını yazabilirsiniz. Bir listede onlara yapalım. Ancak listeden ekleyen selamımızı, nereden geldiğini söylesin:) Şaka ya hu, varsa işiniz görülsün, etkileşimde olun yeter bize.

İyi Forumlar

baya sevdim telegram adresini tabi dikkat etmek gerek dolandırıcılara lakin ben elden teslim alım yaparım cıhazda.

Ben bu telegramdan hiçbir şey anlamadım,daha önce kullanmamış olmamın da yardımıyla tabi ki. Şimdi burada birçok grup ismi verilmiş. Bir tanesine dahil oldum, bir sürü ilan, konuşma akıyor da akıyor. Sıfır ürün listesi paylaşmış bir kişi ile iletişime geçtim, numaramı nereden buldun diyor. Ben güvenerek alışveriş yapabileceğim bir yer ararken kendimi güvenilecek biri olduğumu anlatmaya çalışırken buldum. Forum dedim, telegram grubu paylaşımı dedim sonunda ikna ettim sanırım, ama bir önemi kalmadı ben internet üzerinde de alelade bir sitenin iletişimi ile de konuşabiliyorum. Yani bu dahil olduğum gruptaki insanların bu forumla alakası yok, öylece ilanlarını paylaşan ve dolandırıcı olduğu yada olmadığı belli olmayan kimsenin takibini yapamayacağı insanlar öyle mi? bir yerden o gruba dahil olmuşlar, in mi cin mi belli değil., ben bu sonuca varabildim.

1,915Konular
128,482Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt