• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Mod-Ato Çeşitleri The Golden Greek - Iatty Reborned

Karagezgin 

Council
Doğrulanmış
Web Sitesi
krmylmz.com
The Golden Greek - Iatty Reborned

1a.jpg
2b.jpg

The Preorder will end the last day of August and it will be delivered at the end of November.

Iatty: 22mm diameter, 44 in length, mtl with 1.2mm pin and 2mm pin that can be adjusted to tighter draw via the air ring on base and a 3mm hole for tight dtl.

Ürün bilgileri yukarıda mevcut. Mat ve Parlak versiyonlarının resimlerini de göreceksiniz.

Şuanda
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
yukarıda verdiğim adres üzerinden pre-order dadır.

bunun ilk versiyonunda besleme kontrolu yoktu, bir üstadimin ve benim baskilarimla imeo reis likit kontrolü ekledi. Sınırli sayida ve sadece preorder la odeme yapan kullanicilara üretilecek.

İmeoyla goruşmemde Ispanyadaki satiş ofisine yönlendirdiydi beni, ama bizim gümrük problemleri yüzünden yemedi 110 yuro ödemek :)

@onepuffman kardeşim at bi linki, bakayim bi

Penodat'ın extrali hali gibi olmus baya benzer sanki

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Adam facebooktan defalarca 3d görüntülerini yayınladı evire çevire. Daha kendi üretmeden çinli üretmiş 200e satıyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

yok ustam yahu :)

hiç clonunu alırmıyım, bunu ve ithakayı (yeni olanı) kesinlikle orjinal alırım. Golden greek ürünlerinden bir amadeus clon bende. Oda sırf imeo reizin fiyat politikasina uyuz olduğum için almiştim. dl fiyata dahil, mtl pinler ayri para yazmişti :)

laf aramızda, yeni ithaka icinde baski politikamiz devam ediyor, sonuç efsane olacak gibi :)

Atomizer revize ediliyor sürekli, Çinlilerde her revize olanı imal edip listeliyorlar. Ali'de Genesis hali de, son hali de var. İşin ilginç tarafı GG bunu çıkarttığında tek tip olacakken isteyen klonunu farklı seçeneklerle alabilecek :) . Shenray'da klonunu çıkartmış, satış için 2 alternatifi de sunmuş.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Önümüzdeki ay geçmeyi düşünüyorum ben sipariş ama ne boğaz vurumu, ne buhar ısısı ne de aroma performansı ile öne çıkacak bir atomizer gibi durmuyor. Coilin altında ne kadar çok hava gezinirse ve baca ne kadar uzunsa o kadar boğaz vurumu, yine baca ne kadar uzun, çan ne kadar genişse o kadar serin buhar, baca ne kadar kısa, çan ne kadar dar ve bombeliyse o kadar aroma gibi bir genelleme yapılabilir sanırım. Baca kısa, çan normal ölçülerde gibi ama deck kapalı Genesis tipinde, muhtemelen alçak kalacak yanma odası, sonuç olarak benim tahminim Spica Pro'nun, yanma odası çatısı orta ayardaki hali gibi bir performans sergileyeceği yönünde. Referans bir atomizer olmaz diye düşünüyorum ama umarım yanılırım.

Eğer bu görsel doğruysa;
864716197-1340589776.jpg
Besleme ayarını da tankı da tutan tek şey oringler. Sağlam oringler de bulmak lazım. Şu haliyle Fev gibi takılıyor yanma odası ve tank lakin Fev'de stoper var, sürekli sağa sola da döndürmüyoruz, sıkıntı çıkartmıyor oringler. Bir de bu tarz bir sabitleme ne kadar sağlıklı olacak denemeden bilinmez.

Edit: Sansür yemişim bir yerde, orada yükseğin tersi yazıyor normalde :)

1,930Konular
128,761Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt