• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Think Vape Finder Evolv DNA250 Mod Nasıldır?

Parsolist

Community
Arkadaşlar merhaba, geçen bir konuda belirttiğim SBS modun anakartını yaktığım için bu modu aldım. Troy 1xv3 RBA Atomizerimi bu mod da kullanarak MTL serüvenime devam etmeyi düşünüyorum. Genelde Watt modunda takılıyorum. Bu modu kullanan var mı? MTL içimde bana ek bir avantaj sunar mı?

Ekli dosyalar

• images (3).jpeg
    images (3).jpeg
    18.3 KB · Görüldü: 5
Oyla 0
Sıcaklık kontrolü kullanmıyorsanız çip konusunda aman aman bir fark göremezsiniz. Onun haricinde MTL içim için tek pilli cihazlar gayet yeterlidir (hele 21700 destekli ise harika), çok pilli cihazlar fiziki olarak gereksiz gelecektir.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam 21700 modum vardi anakarti yandi bende almışken bu sefer ilerde keyif icin dl kullanirsam hani onuda karsilayacak bir cihaz alim dedim mtl icin zaten watt modunda 1.4ohm sarimda 9watt verecek herhangi bir cihaz yetiyor. Ama bu dna chipde kafama takilan bir sey var hold to boost mod mu ne var 0 dan 11 e kadar değer giriliyor. 10 yapinca misal 9 watta kullaniyorum ateslemeye basinca ilk ateslemeyo 14watt yapiyo sonra oto olarak 9 watta dusuruyor bu kanthal a1 telde sorun cikarirmi acaba

1,930Konular
128,745Mesajlar
9,875Kullanıcılar
davuttt37Son Üye
Geri
Üst Alt