• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Throat Hit Club

Zabahlari yeni sarilmis spica pro gibisi yoktur. ???? ???? (y)

deep-turkish-web-niye-b%C3%B6yle-oldu.gif

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
mtlde yeni kullanıcı sayılırım sizlere bakarak ama fev gerçekten hype bana göre oda aksesuar bakımında popiler gibi ilk otomizerimde (fev4 orj) gözden çıkartalı çok oldu kullanmıyorum yakınlarda satlığa koycaktım hatıra olsun diye kaldırdım kenara koydum öyle güncel atolara bakarsan bishop el altında pico gibi oldu vurumu fevden aşağı kalır yanı yok chariot rta da çok iyi vurum konusunda fev örnek alacak olursak ama içlerinde en iyisi kuma ????
Yani fev ????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Hocam Spica Pro benim kırmızı çizgim.Ayiptir soylemesi 3 tanesine sahibim.Nduro,Ataman v5,Kuma sonrasında gelirdi.Bu cengaveri sarana kadar. Chariot rta nin vurumu da Spicadan aşağı kalır değil.
0.8 ve 1 lik pinler, 2 mm çapa 1 ohm sarım, 1 küçük hava deliği ,15 mg 50-50 3c tribeca likit ile boğazına boğazına vuruyor insanın,develer çift kale maç yapıyor.

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Orası öyle üstadım.Likit,sarım gibi durumlar önemli bu konuda.Yalnız bu karsılaştırmayı her iki atomizere aynı likiti koyarak,aynı sarımı yaparak yaptım.Hatta kısa bir süre önce zayi olan Minör de de kullandım ancak aynı vurum gelmedi maalesefYoksa bu likiti ne ile içsen maşallahı var.Benim ki alternatif arayan kullanıcılara acizane bir öneri sadece.

1,896Konular
128,304Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt