• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | E-Likit Troy No.1 Likit ?

Gazi

Community
Öncelikle herkese merhabalar,
Daha önce sorulduysa veya konusu açıldıysa kusuruma bakmayın, burada yeniyim ve içeriğe pek hakim değilim.
Yıllar önce bu likiti bir arkadaşımdan deneyip çok beğenmiştim ve en az 15-20 şişe tüketmiştim. Daha sonra ise satışının bittiğini duyunca üzüldüm baya, benim için premium diyebileceğim bir lezzetti çünkü.
Bu likitin reçetesi yada benzeri bir likit var mıdır sizlere sormak istedim.
Şimdiden ilginiz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.
Troy no1.jpg
not: resim google aramasıdır.

Bulamazsın hocam şu saatten sonra bulsan da tarihi geçmiştir makul bir şey bulamazsınız ben de anml likitlerini severdim artık bulamıyorum

Eskiden bestbuhar ve eski bir tedarikçide daha satılıyordu. Ben de hep denemek istemiştim de nasip olmadı.

@gaziLikit nereden çıktı şimdi bu. Ben ne güzel unutmuştum bu likiti. Hep denemek istiyordum. Denemediğim şeyi canım çekiyor bak . Şimdi nasıl çıkacağız bu işin içinden de bana hele . ????

Bir ara boyacı emin diye birisi satıyordu. Hiç bir yerde yokken yazmıştım sosyal platformda. Satıcısı benim elimde de var demişti. Ama halem var mıdır bilmem.

1,930Konular
128,742Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt