• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Fakir's Mods Troya MV2 ve LV2

fakirsmods 

Commercial
Doğrulanmış
Troya Mv2 ve Lv2 görüş ve fotoğraflarımızı bu başlık altında paylaşalım.
Troya M v2 RTA
Özellikler:
– Çap: 22mm
– Driptipsiz Yükseklik: 44mm
– metal aksam 316 Paslanmaz Çelik
– Tank Malzemesi: Polikarbonat
– Likit kapasitesi: 3.7 ml
Paket İçeriği:
-Troya M v2 RBA
-Troy Driptip
-Atomizer Yedekleri
-Fakirs Camlı Stand

Troya LV2 RTA;

Likit Kapasitesi: 4.2 ml
Atomizer Çapı: 22mm
Atomizer Yüksekliği: 52 mm (driptipsiz)
SS316 Paslanmaz Çelik
Tank Malzemesi:Tecason Polycarbonate
Alttan Dolum
Likit Kontrolü
Ayarlanabilir Hava Kanalları
Paket İçeriği:
– Troya L v2 RTA
– Polikarbon driptip
– Atomizer yedekleri
– Troya camlı stand
Troya M ve L nin devamı olan bu iki atomizer başlangıçta iç piyasa için düşünülmüştü, fakay Troya mv2 nin Çinde klonlanması ile birlikte Avrupalı vaperların dikkatini çekti, özellikle İtalyada adına instagram sayfası falan kuruldu, Türiyeden çok daha fazla İtalyada satıldı. Tütünlü likit sevenler, aromatik tütünü sevenler bu atomizerleri baş köşeye koydu.
bir kaç foto ve inceleme;
Mv2;
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

LV2 ;

İnceleme;

Troya mv2'nin üretimine başlandığında 2018 yılı kasım ayında henüz sitede satışa çıkmadan alan ilk 100 kişiden biriyim. O günden beri aralıksız kullanıyorum. Sayısından emin değilim ama en az 30-40 atomizeri tecrübe ettikten sonra aradığımı Troya mv2'de bulduğumu söyleyebilirim. Arada merak ettiğim için bir kaç atomizer denemiş olsam da hep 3-5 gün ile sınırlı kaldı. Kişisel olarak herkesin beklentisi farklı olmakla birlikte; İçim kalitesi, aromayı aktarmadaki başarısı, kurulum ve kullanım kolaylığı, likit kapasitesi, malzeme kalitesi, kozmetik görüntüsü, parça uyumluluğu, sıkılığı vs.. hepsi de bana göre yeterli düzeyde ve benim bütün beklentimi karşılıyor. İlk likit denemelerinde kullandığım Troy rda ile sürekli tüketimde kullandığım Troya mv2 tüm ihtiyaçlarımı karşılıyor. Emeği geçenlere teşekkürler.. İtiraf edeyim yedeklemek için yftk klonundan edindim bir tane : ) Eksi yönleri ise; bu konuda hassasiyeti olanlar için mimarisi cam tank ile kullanıma pek uygun değil, likit kontrolü yok (yani tam kapatılmıyor, yoksa ihtiyaç duyulmasa da baca gevşetilerek likit besleme arttırılabiliyor), özellikle deck işleme kalitesi arttırılabilir ve fiyatı daha makul bir düzeyde tutulabilir.

Son düzenleme:
26ga kanthal, 2,5mm kılavuza bitişik 6-7 tur benim en çok tercih ettiğim sarım hocam. Coili çok yukarda konumlandırmadan, kararında pamuk ile aromaları gayet net alabiliyorum.

1,894Konular
128,282Mesajlar
9,835Kullanıcılar
alimgul54Son Üye
Geri
Üst Alt