Sarı Sayfalar Türkiye Esigara Tedarikçi | Güncel Örnek Fiyatlar-2022|2023

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
güvenebilsem mom&pop felan alıcam (30tl geliyor 10ml şuan şahane bir fiyat) ama adında keyf var, tam bağımsız ticarethanede kopan fırtına sonrası güvenemedim nedense
daha önce alan oldu mu ki? seyreltme veya skt sorunu yoksa aromaları burdan çekelim

Şuan sattıkları aromaları bilemiyorum ama turquoise nbasesi eskisinin aynısı bir değişiklik yok nbase tatminkar ve güzel, ben kampanyadan 500ml almıştım şimdi %29 indirimden 500ml daha sipariş verdim nic de istediğin oranda geliyor eksik değil.

La tedarikçiler bile cimri olmuş. Eskiden kampanyalar olurdu indirim olurdu. Şimdi ise takmıyorlar bile. Anca fiyatlara ve bize bindiriyorlar... Tabi biz alıştırdık. Herşeyi kabullendik. Onlarda nasıl olsa bunlar alıştı diyor yerleştir, haşşşıırtttt

Eskiden bana gülüyorlardı. Deli deli nsbase aroma alıyordum. İyi ki stok yapmışım. Elimde en az 100-150 aroma var zamanında aldığım. Bunların bize bindirmeye başlamadığı dönemde almıştım. Şimdi ben bana gülenlere gülüyorum???????????? iyi ki stok yapmışım????

AromaBurada sahibiyle dün akşam ufak bir sohbet ettik, hem sattıkları ürünler hem de aroma mixleme sanatı üzerine..

Sayfada ilk gözüme çarpan tabii ki de aşırı uygun fiyatlar oldu (aromalar için konuşuyorum). Defalarca sordum "bakın hocam emin misiniz? 40 ml aroma 48tl?" , evet fiyatlar doğruymuş????????

Ürün çeşitliliği ise yok sayılacak derecede az, özellikle TFA için neredeyse hiç dişe değer bir aroma yok. Tütün bakayım dedim, sadece elimdeki Cubano Type'ı gördüm. Onu söylediğimde, "iyi ki hatırlattın hocam, cubano 1 yıldır rafta bekliyordu satıştan kaldırıyorum hemen" dedi.

Ürün çeşidinin azlığı ise, daha çok mix ürettikleri için tekil aromaları az çeşit ile sunuyorlar.

Bana samimi geldiler, bilemiyom ellam..

Sahipleri ile benimde sohbetim oldu gerçekten esnaflar, turquoise nbase(eskisinin aynısı) ve nic oranları aynı hile,hurda yok solub aromalarınıda pg ile seyreltme yok kullandığım ürünler ve esnaflıkları bana güven verdi Cumhuriyet bayramı indiriminden tekrar nbase ve mix aroma siparişi verdim inşallah mix aromalarıda kullandığım ürünler gibi beni memnun eder.Sitedeki fiyatların uygunluğunu konuşmaya zaten gerek yok.

Son düzenleme:
Son düzenleme:
Aynı testerdan bana da geldi. Aroma shake and vape aroma. Baya ateşli simulasyonuna benziyor. Üfleyince ağızda ateşliye benzer bir tad bırakıyor. Ateşliden kurtulamayanlara,yerine bir şey koyamayanlara tavsiye edebilirim.

1,897Konular
128,334Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt