Sarı Sayfalar Türkiye Esigara Tedarikçi Listesi-2022|2023|2024

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
reis kelimesini sevmem o yüzden kardeş kelimesinin altına yazim dedim :)
kardeşim şuaralar bulmak zor gibi bizim aldığımız zamanda cüzi rakama heryerde vardı şimdilerde büyük form tedarikcilerinde bile zor bulunuyor. buraya yeni üye oldum burada tedarikcilerde varmıdır bilemiyorum dilerim kısa zamanda bulursunuz. kullanmaya başladığınızda kafanızda soru işaretleri olursa burda olacağız kardeşim.

Bende nasıl hitap edeceğimi bilemediğim için reis yazdım çok kullanmam zaten ???? gerçekten bulamayacağım galiba nasıl olacak bilmiyorum inşallah bulabilirim

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
likit sitesinde daha önce sorunlar vardı şu an sipariş verebiliyor muyuz alışveriş yapan oldu mu

Esigaramcam
Temco tel pamuk cam ve sarf malzemeler için alışveriş yaptığım site F/p
Telegram : @pilci_kadir Tel : +90 553 941 4418
Pil için bu arkadaşı tercih ediyorum ürünler sıfır orjinal piyasanın yarı fiyatına
Aynı tip pillerin mah değerine göre (vtc6 3200mah 150TL vtc6 3100mah 140TL vtc6 2900TL 120 gibi ) gruplayıp ayrı fiyat veriyor
(pillerin alttında ve üstünde (+,- kutuplarında ) minik traşlamalar var Benim için sorun olmayan bi durum )
@Koba uygun görürsen bu arkadaşları ekleyebilirsin

Ne kadar çok alternatif o kadar çok rekabet 👍

Uzgunum hocam ama bu arkadasin MMC grubundan uzaklastirilma sebebi: dyson urunlerinden soktugu pillerin mekanik modda kullanilabilecegini savunmasiydi. Ben de karsiyim.

Ne olursa olsun bir cihazdan sokulmus pillerin elektronik sigarada kullanilmasini tasvip etmiyorum.

Yine de takdir degerli @Koba nin

Belirtmemisim affedin.

MMC: Mech Mod Comminities adinda bir telegram grubu. Sadece mekanik mod paylasimlari ve alim-satimi yapilan bir grup.

Muhabbeti bilmiyorum
Mech mod kullanmadığım ve dysondan çıkan pilleri bilmediğimden dolayı birşey diyemiceğim
Ben gelen pilleri (Molicel p42a,p26a,ve Vtc 6 ölçtüm değerleri söylediği gibiydi ve orjinal memnunumda kullanıyorum
Takdir tabi kullanıcının bilgi için sağolun tedarikçiler hakkında olumlu veya olumsuz ne varsa paylaşalım 👍

Son düzenleme:
Minik traşlamalar ibaresini görünce, daha geçen gün karşıma çıkan yenilenmiş pil diye satılan ürünler gelmişti aklıma, tam yazıyordum uyarı niyetine, gerek kalmadı. Yine daha geçen gün pillerin aslında ne kadar tehlikeli olabileceği ile ilgili bir video paylaşmıştım. Taktir son kullanıcının elbet de ama fiyat yarı yarıya düşmedikçe risk almaya değer mi sorusu geliyor akıllara.
Bu arada iddia etmiş olmayım vtc6 3200 mah olarak arattığımda vtc6 ların 3000 den üstü karşıma çıkmadı belki detaylı aramayla bulunuyordur bilemedim.

Kesin ben yanlis biliyorumdur ama pilin degerleri ha deyince dusmez heralde. Yani 6 aydir duzgun kullanilan pil ile sifir pil arasindaki deger cok farkli midir?

Ya da soklama denilen yontemle 3-5 ayligina eski verilere dondurme mumkun mudur?

Isin acikcasi hilesini bilmiyorsam gosterimde kullanmam mantigiyla hareket ediyorum. Bildigim yerden aliyorum. Maksimum 1,5 yil sonra pillermi geri donusume verip yenilerini aliyorum

Uretici genelde max mah yazmaz mi ki bu da ortalama 2900 civari olmasi gerekmez mi?

Isin ozu almayin aldirmayin. Tabi bence. Sonucta devreyi bizler tamamliyoruz.

Mtlde sorun olmaz demeyin bu arada. Olur illaki. Sarimda hata vardir bi arc yapar dert olur.

He üretim sonunda 3000mah değerini yakalamayanlara piyasaya sürer mi bilemem
Yada %- ne kdr toleransa bağlı kalıp sürer onuda bilemem

1,900Konular
128,348Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt