Sarı Sayfalar Türkiye Esigara Tedarikçi Listesi-2022|2023|2024

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
erman kılıç o
zerre hazzetmem (eskiden diyelim) kendisinden
müridi çoktu zamanında, kendi malını övmek için diğer telleri kötülerdi, bikaç kez kavga etmiştik kendisi ve müridleriyle online ortamlarda (banladılardı, ben sbtv'de nası kaldım aklım almıyor, henüz banlamadılar????)
temco tellerinin sahibi bu kadar kibirli değildir diye düşünüyorum (sanki alien clapton'un mucidi ve birtek kendi sarıyor havalarındaydı zannedersin zilciyan ailesi bana) ama aradan 3yıl felan geçti belki bişeyler değişmiştir eskiden hangi teli kullandığını bile söylemezdi ama onun 3tel sattığı paraya babalar gibi skynet set almıştım çok çok pahalıydı eleman
yaptığı işin hakkını veriyordur diye düşünüyorum, denenebilir bir arkadaş, en azından ortayakoyduğu ürünlerin kaliteli olduğu kanaayindeyim, gençlik ateşi de söndüyse kafa bir arkadaş bile çıkabilir kadıköye biraya gidersin belli olmaz

erman kılıç tellerini severek kullandım dlde özellikle. ama hiç terbiyesizliğine şahit olmadım. absürt konularda yazdım kendisine destek oldu sağolsun. ama eski halini bilemem.

bazı atomizerlerde ermanın coilleri bazı atomizerlerde dr'un coilleri çok güzel oluyor. rta da erman rda da dr bana göre :))

hocam deneme şansım hiç olmadı, ben biraz atarlıyımdır (yazar burada özeleştiri yapıyor) damarıma basılınca coşuyorum (hep marksist dönemden oldu bu, halk kazık yiyor diye düşününce bende kısa devre oluyor, psikolog da çözemedi garibim görüşmeyi kestik, yenisini arıyoruz)
hocam hani tel önemliydi benim için, ama üst düzey atomizerim hiç olmayınca çok fazla abartmadım, aslanhan telleri denedim arkadaşlardan az çok çin teli denedim (neydi o firma xfkm gibi bişeydi, ilk zamanları efsaneydi) kendim sardım ama aradaki farkı hiç anlayamadım
herkesin ters olduğu bir zaman olabilir, bana denk gelmiştir belki
şuan rda alsam gene çinden alırdım sanırım, çeşit bol fiyat iyi 10.000 order yanılıyor olamaz der geçerdiö

Aromaburada dan aldığım aromalarda tam bir hüsran yaşadım indirimde diye aldım demlendiler denemedeyken malesef içilemeyecek kıvamdalar boss rezerve alakasız lemon tart sadece limon tadı var pişmanlık oldu benim için kullandığım nbaseye verdiğim paranın hatrına çöpe gitmediler duruyorlar

Merhaba, bu durum için çok üzüldüm. Sitemizde 2 çeşit lemon tart ve 3 çeşit boss reserve mixi bulunmaktadır. Belki de damak tadınıza uymayanları seçtiniz. Diğer deneyimlediğiniz çeşitleri yazarsanız size yardımcı olabilirim. Sabit kampanyamız olan solub markasından aldıysanız, orijinal hazır mixtir. Tarafımızca mixlenmiyor. Malum solub markasının ürünleri herkese hitap etmiyor. Dilerseniz Dm atın sepetinizi bir gözden geçireyim. Tarafımızca bir yanlış varsa düzeltelim

1,899Konular
128,342Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt