• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Uzi Mods Uzi Mods Hakkında S.S.S

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Daha satış başlamadan ortalık karıştı hocam, satış başladığında görün siz şamatayı. Dediğim gibi geçmişte örneği çok fazla. Spica v1, Troy RDA v3, büyük öntalep listeleri ve talebi karşılayamayan üretim nedeniyle ortalık hep karıştı. Şimdi de benzeri olacak gibi. Satıcının verdiği tarihin üzerinden 1 ay geçmesine rağmen ürünün ortada olmaması, öntalep listesine dahil kişilerin aslında siteden yapılacak satıştaki alıcıdan farklarının olmayacak olması gibi detayları arttırabiliriz de.

Ama tabi biraz da bu gürültü sabırsız kullanıcı nedeniyle de oluyor, tüm suçu üreticiye yüklememek lazım. Sorun sistemli ilerlenmemesi. Satıcının kullanıcıyla tabiri caizse fazla yüz göz olması. Bakın Vega RDA adamlar ürün satışa hazır hale gelene kadar kimseye en ufak bilgi çıtlatmadılar. Tanıttıktan 2 hafta sonra da satışa geçecekler. Belki Ramazan usta da aylar öncesinden Major sözü vermese süre bu kadar uzamasa bu kadar kuru gürültü olmayacaktı.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Merhaba hocam,
Haklısınız ortalık karıştı biraz. Ama bunun sebebini -gözlemlediğim kadarıyla- alıntıladığınız mesajda yazdım. Örneğin cuma akşamı mesai sonrası sipariş açılacak yazılmış, kullanıcı diyor ki o saatten sonra eft olmaz Pazartesi gününe sarkar. Sanki yılların esnafı bunu bilmiyor. Bir plan yapılmış işte. Üzerinde spekülasyona ne gerek var?

Troy benden eski, ön talebini bilmem. Spica ön talebini ise takip etmemiştim. Dolayısıyla ne gibi sorunlar olduğunu bilemiyorum. Ama burada her şey çok net :) ama şöyle olsa ama böyle olsa diye diye o kadar farklı kafadan ses çıkıyor ki konuya yeni giren bir kullanıcı "ben alamıyor muyum şimdi?" diye sordu mesela.

Kısacası Cuma akşamı stok açılmasını, bir sonraki hafta da eft ve kargo bekleyeceğiz. Bitti gitti.

Cuma günü açılması mantıklı, ctesi pazar sipariş verenleri düzenler üretici, kargoları hazırlar geniş geniş, ptesi EFT si düşenleri yollar.. aksi taktirde daha büyük karışıklık olur, üreticiye yüzlerce mesaj düşecek şimdi, haliyle hepsine bakıp cevaplayacak adam, hafta içi açarsa emin ol 1 günde EFT takibi mi yapsın, EFT gönderilenlerin kargosunu mu hazırlasın, kargoyu mu çıkartsin, mesajlari mı takip etsin, vs vs.. biz bir sakin olalım, olayı akışına bırakalım, herşey çözülür zaten..

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt