• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü Uzi Mods Majör RBA-RTA Kullanıcıları Kulübü

Hemen kendimi kaydettireyim.
Ve ilk beklenti.
Nerede kaldı bu drop kit?
Hadi çıkmadı tamam. Ama az az haber, resim koyalım. Öyle 1 resim 1 video ile olmaz bu iş :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Pierre d'Argent diye organik bir malzeme ile temizlik işlemi sonucu :) imalat sonrasında kalan mikron derecedeki toz partikülleri temizliyor. İsmini hatırlamıyorum ama Koçtaş ' ta muadili vardı. Camına da aynı uygulamayı yapmıştım.

daha çok acemiyim. hiçbirşey bilmiyorum(hala daha bilmiyorum ya :D). ne modum ne atom var. elimde bi justfog. @oXelight ve @CeJIuM kardeşlerle buluştuk. ben konuştukça konuşuyorum. dur abi dediler. pico + majör yap gerisi teferruat. onların sayesinde pico majör aldım. ve ikisinede sevdalandım. sağolsunlar. gönül kaçıyor ister istemez ama herhalde ben bırakana kadar bu ikiliyle beraber gideceğiz. :)

diğer gelip geçenler yaz aşkı misali olacak :D

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Soruyoruz ama cevap alamıyoruz ki üstadım. Foruma henüz tam giriş yapmadılar sanırım. Konuları dahi başkası açtı. Bir süre daha böyle bekleyeceğiz sanırım. Gerçi Ni80 mtl clapton sonrası Majör zaten başka seviyeye çıktı.

1,896Konular
128,300Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt