• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Vape System By-Ka Se

@CmZ

Bendeki v8 yine SXK ürünü. Şu an piyasada sanırım sadece yftk var. Gerçi ondan da çok memnun kullananlar. Geçenlerde kıyaslamasını yapmıştım, eğer ki alacak olursan havadar olduğunu unutma ve ona uygun evl wraith vidalarının olduğunu. Ve tabii çok sesli bir koro olduğunu ????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Sesten pek haz etmiyorum daha öncede ses olduğunu belirtmiştiniz üstadım. Benim aklımdan çıkmış.

Atomizerede ekleme yapmak isterim.
Bugün Pastane-Tütün diyebiliceğim bir likit ile deneme yapıyorum.
Likit benim sevdiğim orjinalini tüketemediğim.
Bearlong bu likiti diğer tanklarımdada kullandığım için aroma yorumlamasını belirtmekte yanlışlık görmüyorum.
Bourbon ve şeker tadını törpüleyerek eser miktarda verdiğini düşünüyorum. Bu likitin aromatik bir likit ve bu aromatikliği törpülediğinide fark ettim.
Şunuda söylemek yanlış olmaz 3-4 farklı likit ile deneyimlediğimi belirteyim. İçilemiyecek begenmediğiniz likitlerde bu atomizer ile içebiliceğinizi düşünüyorum.
Yazılarımın tamamı kişisel görüşüm olup kişiden kişiye farklılık göstere bilir ????
65FD53C2-880E-4A4C-8F60-69686C14F690.jpeg

Bir iki kelam da ben edebilirim sanırım bu konuda:

Öncelikle forumun belgesel niteliğinde oluşu ve benim klon konusunda boş boğazlılığım nedeniyle ufak bir tedirginlik yaşamadım dersem yalan ????

Atomizer hakkındaki görüşlerime gelirsek:

Az parca, kolay kurulum gibi avantajları gayet hoş. Bir kaç atomizerde yaşadığım basınç sorununu bu atomizerde yaşamadım. Kendi drip tipi çok keyif vermedi ama benim alışkanlığımla alakalı olabilecek bir durum. Sxk klonu bir ürün; malzeme kalitesi ve işçilik beni memnun etti.

Kurulum konusunda her hangi bir video izlemeden pata küte sarıp kullandığım bir ürün. Gerçi video izlesem nete küte girişip sarardım bilemiyorum.

Mtl'de aroma şelale, ağzım yüzüm aroma oldu, ekmek banıp yemiş gibi oldum tabirlerini kullanmak benim pek tarzım değil. Sağolsun @ehy üstat neredeyse hiç kullanmamış o yüzden aroma daha tam oturmamış. Bir kaç hafta sonra aroma olması gereken kıvama gelecektir.

Elimde 1,2 - 1,3 - 1,4 -1,5 ve 1,7 pinleri mevcut. 1,2 pin ile çok sıkı geldiği için direk ilk kurulumu 1,4 ile yaptım. havadar ve aromatik gelmesine karşın boğaz vurumu istediğim gibi değildi. O nedenle tercihimi 1,3 pinden yana kullandım. Gayet keyifli geldi bana.

uzun süre dayanır gibi görünüyor elimde şimdilik :) sonuçta bir Ion v2 ya da Minor değil ????

Ürünün 5ml olduğu ve uzun bir bacaya sahip olduğu gözden kaçmasın. Aroma şelale kısmı kişiden kişiye değişeceği kadar tatlılıkla da çok kolay karıştırılabililen bir husus.
Neticede bu ato tütün severlerin mutlaka rotasyonunda bulunması gereken atolardan bence.

Hem ayrıca pratik ve kullanıcı dostu bir ato olduğu "ki bu önemli" fevzedeler tarafından bile kullanılabildiğinden belli. ????

IMG_20220514_190426.jpg

Son düzenleme:
Bu atomizeri Cdd No8 ile deneyen var mı üstatlarım?
Sizler gibi tütün sevenlerin arasına sıvışabildiğim yegane likittir kendileri. Eğer Fev Vs'den daha güzel veriyor derseniz radarımdan çıkartmayacağım. Güzelden kastım, mesela bazı atomizerler bu likiti daha odunsu daha karakteristik veriyor, benim aradığım tat o yani. İlginçtir, istediğim o tadı zamanında en çok Ddp One ile yakalamıştım. Zamanında 40tl'ye sattığım Ddp One'ı senelerdir bulamadığımdan, nispeten daha soğuk buharlı muadilini senelerdir arıyorum. O bu mu acep diye merak ettim. O tada en çok Fev VS yaklaştığından uzun zamandır ayrılmaz ikili oldular. Ama işte dışarı çıkaramıyorum, sıpa arkadaşlarım yok tornavida mı o yok baz istasyonu mu kurdun diye dalga geçiyorlar ????

v7, v8, v9 ve SE farkı ne diye soracaktım ama bunlarda en küçük hava pini 1.2mm diyor, radara girmeden çıktı benden. :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Sadece tütünlü likit diyor isek BENCE.buram buram aroması var demek yanlış olmaz ama işin içine pastane girerse buram buram yok derim. Yılda 100ml tütünlü likit kullanıyor isem 20ml pastane kullanan beni üzmez :)
Pastane tütünde zevk aldığım buram buram aroma var dediğim atomizer gus minimo 775 idi ama çok nazlı beaa????????
Minnacık deck bir havuz dahi yok malzemeden çalmışlar ????
2 ml kadar (sallıyorum net bilgim yok) likit kapasitesi öğleni çıkartmaz????????
Tütün severlere deneyimlemesini tavsiye edeceğim bir ürün benim için SE

Gideri varda , dolar sıkıntı.Artık hobide zora girdi
Tütün içene ve aşırı sıkı çekim istemeye uyabilir gibi görünüyor.
Tabi ytd değil denemeden , detaylara göre sadece kişisel görüşüm

1,915Konular
128,479Mesajlar
9,853Kullanıcılar
canözdmrSon Üye
Geri
Üst Alt