• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Vapor Storm Puma Baby 80 Watt

tuncay&kedileri

Community
Sizce bu cıhaz alınırmı kardeşim için düşünüyorum kendisi bahçıvan ve hafif bir cıhaz istedi 80.wat ile çalışan ve harici pil sistemi.
ben düşündümki bu cıhazı alıp tepesine voopoo bir tank takıp pnp coil ile buharlamak uygunmudur sizce.
22-28-23-images.jpg
vapor-storm-puma-baby-80w-5-jpg-3-750x750.jpg

Oyla 0
hocam pnp coili sürekli bulabileceksen neden olmasın
ben olsam nautilus 3 alırdım açıkcası, güzel tank şimdi kuruladım kurucam nasipse
ama biz pico severleriz, alma puma pico al sen
illa hafiflikse revenger de baya güzel, minik ve iki pilli

kardeşim bahcıvan ona kavuçuk tadında düşdüğünde fazla hasar görmeyecek cıhaz lazım pico ona uymuyor 1 ay içinde parçalar :)
SMRT PnP Rebuildable Coil kullanıyor kardeşim buradan almıştık coil olarak sıkıntı yok voopoo tercihimiz

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
nooooo
pico vape aleminin 3310'u olarak bilinir
efsane der ki, ilk vape cihazları 2. dünya savaşında almanya tarafından üretilmiştir, almanya japonlara prototip yollar hiroşimaya
atom bombasından 60 yıl sonra picoyu orayı gezen bir çinli bulur ve seri üretim yapar
öyle bir cihazdır ama pico 2 için öyle diyemem????

pico severek kullanıyorum ama benim kardeşim 2 cıhazı çöp yaptı çok özensiz kullanıyor taşa toprağa düşürüp duruyor :)
seal baya dayandı kendilerine slikon kaplama olduğundan ama 80.wat istediğinden başka cıhazlara bakmaya başladık puma bakınca baya hafif ve plastik bir yapısı var bana baya uygun göründü. :) yoksa pico harika cıhaz

şimdi biladere bu seti aldık ve bu yolda yürümek amacımız gayet güzel coil :) aegis uymuyor coil seçeneğinden dolayı.
aroma buhar çok iyi ... enazından voopoo pnp bir kafa alsak altınada hafif bir cıhaz yürüsün yani.
IMG_7531.JPG

Pico daha dünkü olay hocam.Ben başlarken piconun belki prototibi yoktu :)
Aslında aegis solo gibi sağlam ve dayanıklı modlar işinize yarayabilir @tuncay&kedileri hocam , üstelik cok büyük değiller
Bir yerden feragat etmesi gerek.
Hem dayanıklı ve ufak.Ama aroma konusunda dediğiniz gibi zayıf
Aromadan feragat ederse işinize yarar
vape.jpg

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt