• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Vaporesso GT8 coil

1ncognito

Yeni Üye
Merhaba, Vaporesso Gt8 coile ihtiyacım var. Güvenilir bir site önerisi olan var mı acaba?

Uzun zaman önce Buharkeyf den alışverişim oldu birçok defa. Son dönemde internet siteleri patlamış sanırım yenisini kurmuşlar gibi görünüyor ama sayfa adresi değişikliği olduğu için ne desem yalan olur. Site içi arama bölümünde gt8 olarak aramayla bulunabiliyor. Zaman sorunu yoksa forum tedarikçilerinin geri dönüşünü bekleyip onlarda stok sorulabilir.

Ben de Buharkeyf’ten almayı düşünüyordum. Emin olamadığım için sordum. Beklemekte fayda var yani . Teşekkürler

Forum bir süredir teknik sebepler yüzünden aktif değildi ve içerik anlamında bazı kayıplar var. Forum tedarikçilerinin haberinin olması geri dönmesi ve eski düzeni kurması zaman alacaktır. Bu süreç ne kadar olur bilinmez elbet de. Çok zor da kalırsanız ihtiyaç dahilindeki çok ucuz birşeyi sipariş verip test yapılabilir firma güvenliği anlamında. Tabi kargo bedelini de hesaba katmak şartı ile.

1,900Konular
128,350Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt