• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

İncelemeler Wogen Nbase İnceleme Alanı

Hangi seriyi beğendiniz ve veya tercih ediyorsunuz ?

• MILLENNIUM (CCC)

Oy: 0 0.0%
  • OPTIMUM (WCC)

• PLATINIUM (SBM)

• QUANTUM (SMM)

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anketin kapanış tarihi: .

Helsinki

Yeni Üye
Herkese merhaba
Wogens nbase ile ilgili deneyimlerinizi paylaşabiliceğiniz alandır.
Paylaşımlarınızın diğer buhardaşlara fikir ve yol göstermesi dileğiyle.
İyi forumlar.

Sitede satışta yok ama, ben Carlo/Merck/Chemnovatic alıyordum WhatsApp’ten ulaşıp. Aldığım dönem iyiydi, sonrasında yakın çevremden 1-2 şikayet duyunca almadım. Geçenlerde almaya niyetlendim ama stok ve fiyat sorularıma 3 günde yanıt alabildim. Günde bir mesaj yazıyorlardı. Buna tutulup vazgeçtim 😁

Başlığı gördüm eve dönünce siparis geçmişime bakmak için cevabı erteledim biraz. Benim yorumlarım degersizdir tad tuz alamadığım için ama yine de hissiyatindan bahsederim.

Nbase olarak sadece nirvana ve Quantum denedim ve koku veya kötü tat görmedim . ben ve bilader birde arkadaşım tüketiyoruz enfes içim alıyoruz.
sadece salt likit almıştım hem koku vardı hemde tuhaf bir tat vardı satıcı havalandır demişti bende başka şişeye koydum havalandırdım vesaire.
koku gitti ama azıcık vardı içim olarak baya sert içimliydi.
wilmar chem chem 24.mg almıştım.
şuan Quantum 60/40 9.mg MTL olarak içiyorum
bilader ve arkadaşım Quantum 70/30 6,mg içiyor.
özünde memnunuz wogens kimya devam şahsımca :D (y)
wogens.jpg

Son düzenleme:
Wogens, forumlar sayesinde parayı bulunca fiyatları çok uçurdu. O kadar konuşmamıza rağmen... Ucuz diye forum kullanıcıları kıllanınca adamlar da zam yaptı. Bu durumda diğer firmalar ile fiyatlar yaklaştı. artık benim gönlümde bir espirisi kalmadı ama ürünleri iyiydi sorun yaşamadım

İlk sepetimde
(Nirvana) Merck Merk Merck - 9mg - 60/40 - 500 ml

İkinci sepetimde
(Quantum) Sigma Merk Merck - 6mg - 60/40 - 500 ml
(Quantum) Sigma Merk Merck - 3mg - 60/40 - 500 ml

Üçüncü sepetimde
(Quantum) Sigma Merk Merck - 3mg - 70/30 - 500 ml
(Optimum) Wilmar Chem Chem - 3mg - 70/30 - 500 ml

Dördüncü sepetimde
(Quantum) Sigma Merk Merck - 5mg - 60/40 - 1000 ml

Beşinci Whatsapp siparişimde
(Özel) Carlo Merck Merck - 5mg - 60/40 - 1000 ml

Geçmiş zaman olduğu için ve yine üstüne basa basa hiçbirinde çok net ayrımlar yapabilecek potansiyelde olmadığım için hatırladığım kadarıyla yada varsayımlarımı yazayım. Bu sepetlerin çoğunda yoğun tempo çalıştığım için muhtemelen paldır küldür içip geçiyordum. Hoş şimdi çalışmıyorum paldır ve küldürde bir fark olmadı.

İlk sepetim firmayı deneme amaçlıymış belli ki, yanlış hatırlamıyorsam 24mg yada 18mg Salt likitten Nbase geçişimdi bu sepet.

İkinci sepetimde, Sigma ve Merck arasında büyük bir fark algılayamayacağım için, Merckten vazgeçip Sigmaya yönelmişim, fiyat gözetmişim belli ki. Bu arada 9mg dan 6mg düşebileceğime inanmışım, hatta 6mg bittiğinde 3mg zorlayabileceğime inanıp sepete onu da eklemişim.

Üçüncü sepetimde, düzenimi bozmamışım fakat Vg/Pg oranımda oynama yapmışım, muhtemelen yorumlardan yola çıkarak denemek istemişim. Bu sepet, üşenmeyip ilk kez sek denediğim sanırım, çünkü ileride aromadan da kurtulup sek içmeyi düşünüyordum, Sigmanın tatlımsı tadı çok bayarsa elimde alternatif olsun diye Wilmar da sipariş geçmişim. Bu arada Chem nikotini de denemek istemişim belli ki.

Dördüncü sepetimde, bir önceki sepette Optimum versiyonu deneyimlediğim sırada, belki tesadüf belki değil yüzümde sivilce olmaya başladığı için ondan vazgeçip Quantuma geri dönmüşüm, hatta saç diplerimin kuruyup döküldüğünüde gözlemledim ama bu belki hep vardı ben yeni fark ediyordum bundan da emin değilim. Fakat bu sepet bazı şeylerden rahatsız olduğumu anladığım sepet belli ki. 3mg ile çok sık içmeye başlamışım yada daha öncede çok içiyordum ama farkında değildim, bu yüzden tekrar Mg değeri yükseltmeye karar vermişim. Yine 70/30 ile pamuklarımın çok çabuk boğulduğunu düşünüp keyifsiz bir içim yaptığım için 60/40 a geri dönmüşüm.

Beşinci sepetimde, sek içme çalışmalarıma devam edebilmek için daha nötr bir tada sahip olduğu söylenen Carloya geçiş yapmışım. Sivilce olayını riske etmemek içinde Nikotini Chem olarak tekrar denemeye cesaret edememişim. Muhtemelen pamuklarımın boğulma hissi vg/pg oranından değil çok sık çekim yapıyor olmamdan kaynaklı olsa da yine riske girmemiş 60/40 la devam etmişim. Burada ki hatam Nikotin oranımı yükseltmemiş olmak, çünkü hala çok sık içim yapıyorum. Belki yükseltmiş olsam da bu durum değişmeyecek, ipin ucunu kaçırdım ve tekrar tutamıyorum belki de bilemiyorum. Bu arada daha önceki denemelerime oranla Carloda bir kaç tık daha kolay sek içim yapabiliyorum gerçekten.

Benim bile yazarken kafam karıştı belki arada cümle atladıysam geçişler havada kalmış olabilir. Velhasıl firmanın vaad ettiğini verip vermediğini bilemiyorum ama benim varsayımlarım ve düşünce yapımla hikaye bu şekilde gelişmiş. Yaşında ufak ufak ilerlemesiyle toto korkusuyla bazen kendimi sağlıksız hissediyorum, psikolojik olma ihtimalide var, çok fazla içim yapmamla alakalı gerçek bir hissiyat da olabilir. İlk sepet tarihim 10 Mayıs 2023, en son siparişim henüz demleniyor hiç ellemedim ve bir önceki siparişimi henüz bitirmiş değilim, muhtemelen 1 aya kalmaz bitecektir. Varın siz hesaplayın ne kadar içtiğimi

aynen kardeşim 9 yetersiz geliyor 12 sipariş geçerim haftaya . 60/40 alıyorum ama 70/30 geçerim %10 aroma katıyorum.
sencede uygunmudur mtl için.

Ah. Wogens, iki gözümün çiçeği. Umarım fiyatlarıyla doğru orantıda kalite de artmıştır.

1,896Konular
128,298Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt