• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara Xros Nano Likit Tadı gelmiyor.

pwiehh

Yeni Üye
Arkadaşlar Merhaba, 1700TL Xros Nano, 150 tl salt likit olmak üzere 1850 tl'e elden cihaz aldım. Kapsül değiştirmeli mini tatlı bir cihaz. Fakat verdiği likit mükemmel kokarken (üstünde heisenberg yazıyor) tadı hiç gelmiyor. Kapsül içindeki coili incelediğim kadarıyla herhangi bir siyahlık yok. Tamamen sigara tadı veriyor. Çok milimetrik bir mentol tadı alıyorum bu normal mi? Likit mi sorunlu kapsül mü? Sigara isteğimi kesiyor, boğaz vurumu güzel, çok nadir yanık tadı da alıyorum ama salt likitlerde aroma olmaması normal mi? Bana mentollü bir likit önerir msiniz?

Xros Nano hangi versiyonu. Gerçi bu durumda çok fark etmeyecektir ama coil bulmak için bile gereken bilgi. Net birşey söylemek zor olsada arada yanık tadı geliyorsa coil muhtemelen yanmıştır. Aromanin hiç olmayışına etkisi bu kadar olur mu emin degilim. Ürünü likit ile birlikte 2. El aldınız anladığım kadarıyla.

Dışarda olduğum için bakamiyorum ama elden aldım yazmışsınız. Bir dukkandan falan aldıysanız verdiği likit kimbilir nedir.

cıx likit dandiktir
samsundaysan likit vereyim dene cihazı
oopslikit, manhattan likit ve likitmerkezi deneyebilirsin samsunda değilsen

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Ankaradayım hocam. Sipariş vereceğim oopslikitten fakat hem cihaza hemde evdeki birçok şeye tamir ücreti verince pek param kalmadı. Çok büyük ihtimalle 8-10 gün sonra sipariş verebileceğim kirayı da bekletiyorum sağda. Yine de çok teşekkür ederim

Yani likiti bir dükkandan aldınız doğrumu. Bu iş kesinlikle bu şekilde yapılmıyor, maalesef merdiven altı likitlere yönelmemeniz gerekiyor. Bu arada Ürünün fiyatınıda maalesef abartmışlar, üzücü olmuş, keşke daha öncesinde başlık açmış olsaydınız. Neyse sağlık olsun çözeriz bir şekilde.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
cihaz bu sanıyorum, videoyu izleyin detaylara önem verin. Dolum, ve çekim ile ilgili detayları mutlaka uygulayın. Likitin pamuğu ıslattığından emin olun. Likit azaldığında pamuğu ıslatacak kadar kalmamışsa siz çekim yaptığında pamuk yanar. Arka arkaya sık çekimler yaparsanız pamuk ıslanma şansı bulamadığı için pamuk yanar. Pod modlarda dikkat edilmesi gerekende detaylardır bunlar.

Yaklaşık 3-4 gün kadar profilimin onaylanmasını bekledim. Onaylanmadığı için ilanları göremiyordum yoksa forumdan alacaktım. 3. Günün sonunda canıma tak etti gittim fazla alacagımı bilerek amerikan pasajından aldım. Aldıktan sonraki gün onaylanması da üzücü oldu bir tık fakat yapabilecek birşey yok. Olay tamamen likitteymiş içindeki likiti boşaltıp başka bir likit alınca aromasını alabilmeye başladım. Güzel bir likit almam lazım. 300 liralara alabileceğim öneriniz var mıdır? Mentollü olması tercihimç

Talihsizlik olmuş yapacak birşey yok olanla ölene çare yok.
Zamanla sizin deneme yanılmalar yaparak oturtabileceğiniz kişisel bir şey likit seçimi. Muhtemelen birçok firma ve birçok aroma denemesiyle birşeyler belirlenecek. Yukarıda adı geçen firmalar aynı zamanda forumunda tedarikçileridir. Kendi sitelerinden keyfiniz ne istiyor nereden başlamak istiyorsanız başlayabilirsiniz.
Aroma burada salt bölümü listelidir ürünleri görmek için normal likilerden isimlerini belirleyip ona göre salt sayfasında tercih yapmanız gerekecek.
Oops Likite de baktınız sanırım zaten.. Bazı Mg değerleri stokta yokmuş bende az önce baktım sayfalarına, nikotin değerini de iyi belirleyin kaş yapayım derken göz çıkmasın.

Hocam günlük 2.5/3 paket civarında. Dün 4 dal bugün ise 3 dal içtim. Likitler kalitesiz olsa da doyuruculuk ve içimi tatlı. 50MG lık versiyonlarını aldım ben yavaş yavaş düşürürüm.
Teşekkür ederim hocam. Şuanlık bununla idare edeyim ele para geçince çeşit çeşit söylerim artık .

Muhtemelen aldığınız likitlerin mg değerleri gerçeği yansıtmıyordur. Düzgün bir yerden aldığınızda gerçek 50 mg fazla gelebilir. Ben olsam 36 ile giriş yapardım almaya. Az geliyorsa da sabır edip alışmaya çalışırdım. Hoş öylede yapmıştım zaten.

Bilgin olsun kartuşa mentol girince iyice siner başka likit içtiğinde mentolsüz . dengesiz bir tat oluşur . bütün likitlerin mentollüyse sıkıntı olmaz.
vg ve pg oranlarına mutlaka dikkat et .. 60/40 50/50 iyi oranlar. ve siteden aldığında 36 .mg iyidir. .. pasaj ve tütüncülerin satdıkları ürünler pek iyi değil.

1,902Konular
128,387Mesajlar
9,847Kullanıcılar
AngaraMeSiSon Üye
Geri
Üst Alt