Genel Sohbet Yeni Arkadaşlarımıza...

Koba 

Admin
Nation
Öncelikle hoşgeldin,

Çekilişi, şunu, bunu bahane, buradaki herkesin temel amacı hobileri, sağlık tercihleri olan elektronik sigara kullanıcılarıyla bilgi alışverişinde bulunmak, paylaşmak, ve tabii ki kaynaşmak.

Diğer mecralardan en temel farkımız küfür, hakaret, aşağılama, dalga geçme gibi antin kuntin işlere gelemiyoruz. Ha diğer mecralarda hassastır, ancak biz bu konuda cidden tutucuyuz.

Forum ilk başta karmaşık gelebilir. Ancak alıştığınız an, paylaşımlarınızın bir kaç saat içinde yok olmadığını fark ettiğiniz an, bilgiyi, deneyimleri gördüğünüz an gerçekten günde 1-2 defa dahi olsa girme ihtiyacı hissedeceksiniz.

Üye ilanları bölümünden ilan verebilirsiniz, seri ilanlar bölümünden alışveriş yapabilirsiniz. Baktınız canınız goygoy istiyor, sihir keramet sokağı, forum kahvesi olayın membası resmen.

Hasılı, yeniden hoşgeldiniz, sefa getirdiniz. Umarız keyifle, huzurla vakit geçirirsiniz. İyi forumlar.

Unutmadan bizim forum süpersoniktir???? İOS, Android uygulamaları olup, Tapatalk’da hazır ve nazırdır???? Canlı yayınlarını söylemesi ayıp forumdan yayınlayacak eklentilere sahiptir. ????

Son düzenleme:
Yeni gelen arkadaşlar öncelikle hosgeldi forum kuralları gereği yeni gelen üyeler bana 50 TL Reyes'e yardım adı altında zorunlu bir bağış yapıyorlar bende onlara teşekkür ediyorum lütfen IBAN istemeyi unutmayınız :D

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Mevzu aslında zorunlu deprem sigortası gibi reyes 50 TL gönderen kullanıcılar DL - MTL olmak üzere 2 ayrı hesapta tutuluyor sonrasında cihazlarda herhangi bir durum olursa bozulma kırılma vb. bu yatıralan yardımlarla işlemler yapılıyor en son afrika yardımında topladığımız para ile kenyada yardıma muhtaç tüm kardeşlerimize mech mod aldık, kısacası yapacağınız yardımlar öyle sanıldığı gibi boş değil.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Aynen. Bir nevi amme hizmeti. Çalışma prensibim halka hizmet hakka hizmettir. Suriyelilerin çok sevdiğim bir sözü vardir. "Ya Habibi ulu Reyes al 50 sterlin yaşat el fakiri" yani Türkçesi "bugün sen Reyes'i gorecen yarina Allah kerim"

Sayın @Koba bence bu başlığı 2020 sigara zammı sonrasında açmak gerekti çünkü hep sigara zammından sonra yeni üyelikler oluyor ????

Gönül. İsterki vücudumuza zararlı olan herşeyi bırakalım. Ama ateşliye bakacak olursak o kadar çok pişmanlıklar yaşattıki bana iyikide kendisini bırakmışım. Elektronik sigara benim için hem keyif hemde hobi oldu. Yeri geldiği zaman içmesemde hiçbir şekilde ateşliyi aramıyorum. İnşallah ta hiçbir zaman aramam umarım. Yeni gelen Dostlara selam olsun. SBTV Ailesinde öğreneceğimiz ve tecrübe edeceğimiz hala bilgi ve birikim vardır. Herkese saygılarımı sunuyorum. ????

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt