• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum? | E-Sigara Yılanss ????

CmZ 

Doğrulanmış
Selamlar Sbtv ailes
Öncelikle her türlü makara ,kikiri ,zehir ????, aklınıza gelecek hertürlü muhabbet serbest
Konuyu açma sebeplerimden biri ???? ikincisi merak.
İşin aslı zehre ihtiyacım var ????????
Benim gibi zehirlenmek isteyenleri bir araya toplamak istedim desem yanlış olmaz????????
Var mı ben Kutup ayısı ile tanışmak istiyorum diyeen. ????????
Gelelim malum zehirlere :)
Damardan zehir istiyorumm şimdiiii ????????????
TRY 203.79 51% İndirim | Yftk SQuape bir katlı RTA 4ml kapasiteli 316 paslanmaz çelik 24mm çap hava akımı Rebuildable rta vs flaş e-buhar V4.5S + rta
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
☠️ ☠️ ☠️ ☠️
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
Bu ürün ae veya ft gelirse niyetim var aslında ikisinede niyetim var.

Oyla 0
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Vallah ilk MTL olacak ama pastane tarzını seviyorum. Aroma almayı seviyorum. Dl içiyordum MTL nasıl olur hesab edemem şu an sigarayı bırktırsın değil onun yerine geçsin e tütün de içeriz DL de çok likit gidiyordu. Kıstasları bunlar diyebilirim

DL den Mtl e gecmek biraz sikintili bir surec. o yogun aroma hissiyatinin biraz torpulenmesi gerekecek ve bunun icin biraz zaman lazim. lakin bu surec icerisinde israrla devam etmeniz gerekecek.

pandemi donemi olmasaydi vape toplantilarina katilmanizi onerebilirdim ama maalesef. ilk etapta bence kolay ulasabileceginiz bir ato edinip en azindan mtl konusunda neyin ne oldugunu tecrube edebilirsiniz. Bu surecte DL de tuketim yapmaktan hoslandiginiz bir likitin Mtl olarak hic uygun olmadigini da farkedeceksiniz, Mtl denediginiz bir likiti de DL yapmak istediginizde ayni tadi bulamayacaginizida.

atesliyi biraktiracak bir likit yok bana gore. bu konuda Latakia meshur fakat kimine kul tablasi hissiyati yasatirken bana yanik plastik kokusu veriyor.
burada aslolan "benim yeni ateslim bu" diyebilmektir.

benim likitlerimin neredeyse hepsi tutun ve turevleri oldugu icin, pastane tatlarinda ceza sahasinda bitirici vurus icin bekleyen @Nacruno , @MoNoT10 , @CnrSngl ve @Elvis e orta aciyorum :)

Dvarw demeyin be ???? onu Ali den alacağım daha sonra herkes söylüyor o farz oldu belli şimdi tedarikçilerden 0 bakıyorum ve pioneer iyi yorumlar alıyor ve ulaşabiliyorum o da önemli

Bu çok iyiydi buna çok güldüm :D:D:D @Elvis hocam bu aralar baya yakın kutup ayısına düzenli bi ilişkileri var sanırım :D
Komutanım benim kendisi ile düzenli ve seviyeli bir ilişkim var seviyorum evlencemm uleeeen :D Temelin işi sıkıntılı :D:D Fıkra iyiydi ama :D
Squape bende birinin almasını bekliyorum olumlu 1-2 kelime görür görmez yapışıcam. v9 ön sipariş listesine girerim sanırım ilk kez kullanıcam merak içindeyim.
üstad eger dl den mtl dönüyor iseniz heyecan aramayın sonradan baya heyacan arayacaksınız saten Direk Dvarw bulun ve yapışın telegramda sıfır satan görmüş idim 1-2 gün içinde

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt