Genel Sohbet Yönetici Ekibi Göreve Çağırıyorum!!

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Epey baktım ama kayda değer bir yer yok yakın çevremde. Uzak çevrelere bakmak lazım
:) Çok envai çeşide giremem, t-shirt kupa falan onlar kolay iş. Artık kırtasiyeler bile baskı yapıyor. Esas niyetim çizilmez tipte çalışma matı yaptırmak idi, abuk fiyatlar çektiler. Altından kalkamam didim tek başıma. En son çare kupa düşünüyorum Mat olayı madden yatarsa.
Yalnız her işi çözerim, kargo margo işleri ile uğraşamam ben, organizasyon için destek lazım.

Keşke daha fazlası gelse elimden :/ Bir garip 657'im ben. :)

T shirtler güzel olursa neden alınmasın ????hem reklam reklam ama güzel bir tasarım ve sade bir işçilik ile mükemmel ola bilir

Dostlar Matbuu.com tarzı online matbaalarımıza baktınız mı? Yıllardır çalışıyorum, sorunsuz, online alışveriş şartnamesi ile çalıştıklarından beğenmezsen paranı geri alıyorsun vb. tıpkı Hepsiburada, N11, Amazon gibi çalışıyorlar. Fiyatları da çok uygun oluyor zira baskı işinde esas fiyat boya, elektrik, kağıttır, online sipariş alınca 7/24 iş geldiğinden boya/kağıt eskimiyor, o yüzden kârı milimumda tutarak sürümden kazanıyorlar. Bibaskı da var, bakabilirsiniz. Kolaylıklar. :)

Hocam eğer aklınıza takılan bir şey olursa özelden yazın lütfen denk gelirim akşam mutlaka :) Kurumsal üyeliğim var çok iş bastırdım ordan, site arayüzü vb. oldukça detaylı ürün gamı geniş olduğundan, dediğim gibi bir sıkıntı olursa lütfen yazın. Kolaylıklar! :)

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt