• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara 2024 güncel 1500 TL'ye kadar cihaz tavsiyesi

crazx100

Yeni Üye
Selamlar arkadaşlar aranıza yeni katıldım. Elektronik sigaralar hakkında pek bilgim olmadığı için sizlerden cihaz ve yanında alınacak likit, coil, pamuk gibi tavsiyeler bekliyorum. Günde 2 paket sigara içen birisi olduğumu belirtmek isterim. Bana fazla masraf çıkartamayacak ( sanırım bazı şeyler şansa bağlı gibi duruyor) cihaz tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçe : 1500 max 2000

Çözüm
Yukarıdaki şablonun başlangıç yapmak için yeterli olduğunu teyit ettiysek aşağıya son bir güncelleme yapayım yanlış anlaşılmaması adına. Hocam sende son kez gözden geçersen sevinirim. Cihazın hava ayarıyla içim türleri arasında tatmin elde edilmeye çalışılmalı.

Nord 4 Orjinal coil için
0.16 Ohm 25-40W Coil = 6mg yada 3mg likit ile DL içim
0.4 Ohm 25W Coil = 9mg likit ile MTL yada 6mg likit ile DL içim (istenirse 9mg den daha küçük mg değeri ile MTL)

Wotofo Smart coil için
0.4 Ohm 25W Coil = 9mg likit ile MTL yada 6mg likit ile DL içim (istenirse 9mg den daha küçük mg değeri ile MTL)
0.6 Ohm 18W Coil 9mg likit ile MTL (istenirse 9mg den daha küçük mg değeri ile MTL)
Bak en son yazdığım mesajı okursan şu an da kafanda ki sorunun cevabına ulaşman için gerekeni söylemiştim zaten. Kaçınılmazdı çünkü bu soruya ulaşacağın.
Rica ediyorum yazdığımı çok iyi oku ve bunun dışında birşeyler yapma.
Sen şu anda
Rpm2 kartuşa takılı 0.16 Ohm Coil ile 40W değeri ile 6mg likit ile DL içim yapıyorsun.
Rpm kartuşa takılı 0.4 ohm Coil ile 25W değeri ile 9mg likit ile MTL içim yapıyorsun
Buraya kadar doğruysa denemen gereken şey şu
Rpm Kartuşta takılı olan 0.4 ohm 25W ile 6mg likit ile DL içimin hoşuna gidip gitmediğini test etmek. Eğer bu hoşuna giderse Wotofoyu alırsın. Paketten çıkan 0.4 ohm tel ile yine DL içim yapmaya devam edersin. Paket içerisinden çıkan 0.6 ohm tel ile de MTL içimide tekrar deneme şansın olur. Belki 0.6 ile MTL de daha çok hoşuna gider kimbilir.

Wotofo Ürünü almadan önce 0.4 ohm ile DL içimi test etmen iyi olur eğer seni memnun etmezse Wotofo almanın bir mantığı kalmaz. Mecburen orinaj coille devam etmek zorunda kalırsın. Yada Wotofonun DL içime uygun olanının Türkiyeye gelmesini beklersin.

Bu arada Likit için sorduğun sorunun cevabı için birde
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!
bakarsın

1,895Konular
128,294Mesajlar
9,839Kullanıcılar
Vanli44Son Üye
Geri
Üst Alt