• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara 2fdeal Sitesi

Labuda 

Doğrulanmış
2Fdeal sitesinden sipariş oluşturdum kargo adresinide Almanya olarak verdim fakat türk kredi kartıyla ödeme yapamıyorum bilen yardımcı olacak varsa öm den bana ulaşsın ltf.

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Kısmet bakalım. Buraya bilgi veririm mutlaka ama nerdeyse 6 gün oldu daha onaylanmadı. Benim sipariş iptali olayı aslında şöyle oldu; ilk verdiğim siparişi ödeme yaptım yarım saat falan oldu ödeme onaylanmadı forumdan da Tr kartlarında ödeme sorunu olduğunu bildiğimden akabinde bir tanesi yine aynı kartla diğeri farklı kartla iki farklı sipariş verip ödeme yaptım 15 dk sonra ilk siparişin ödeme onayı geldi ekstreden kontrol ettim çekilmişti. Bende o anki düşünceyle diğer iki siparişi yanlışlıkla verdiğimi yazıp iptal etmelerini msj yoluyla yazdım. Gerçi bayramda oldukları için çevrim içi olduklarını sanmıyorum ama bu siparişlere halen onay gelmedi. Yani bir saat içinde verilen 3 siparişin ödemesi bir tanesi onaylandı diğerleri onaylanmadı ben de tam anlayamadım açıkçası...

Hocam ben satış amaçlı almadım diğerlerini de bir üst msjda açıkladım. Eğerki gelirlerse diğer mahalleninde eski üyesiyim (ozcan bursa nickle) telgramıda aktif kullanıyorum ama bu konuya yazan arkadaşlara öncelik vereceğim. Hatta öncelik elinde hiç olmayanlara : )

bende 1 tane var hatta kuma zehrini ilk yayan olabilirim muhtemelen , benden @aliemirkose ye bulaştı sonra çığ gibi yayıldı yanlış hatırlamıyorsam :D her neyse ben elimde hiç yokmuş numarası yapabilirim , siz ticari maksatla almamış olsanızda tüm masrafları x2 olarak da talip olabiliim 1 tanesine

Mtl de olmazsa olmaz dört kriterim var hocam Vurum , Aroma, Ilık yada soğuk buhar ve Sessizlik. Kuma atomizer yapısıyla bunları sağlar gibi geliyor. Artı olarak damlatma yada vakumla likit besliyorsa bu kriterlere plus olarak giriyor. Bekleyen 4 adet kuma siparişi var yarın netleşecek bakalım. German House ürün çeşit ve stoklarına baktığımda butik bir depo gibi görünüyor. Muhtemelen benim ödeme bekleyenler stokla alakası var gibi de geliyor ama gelirse dördünüde buradan vericem : )

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt