• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Yardım | Esigara 2fdeal Sitesi

Labuda 

Doğrulanmış
2Fdeal sitesinden sipariş oluşturdum kargo adresinide Almanya olarak verdim fakat türk kredi kartıyla ödeme yapamıyorum bilen yardımcı olacak varsa öm den bana ulaşsın ltf.

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Diğerleri olursa aroma dediğimde öyle aman aman olsun değil hocam zaten bu kombinasyonlarda aroma dengeli ve harmanlı olarak geliyor genelde. Mesela siren 2 de diğer kriterler olsada aroma vasatın altıydı. Gus tarzı aroma odaklı atolarda da vurum ve buhar soğukluğu olmuyor genelde. Yani vurum,soğuk buhar ve sessizlik olursa aroma dengeli ve tatmin edici olsun yeter

Arkadaşlar malesef ödeme onaylanmadı ve 7 gün dolduğu için siparişler iptal statüsüne getirildi. Stoklara baktım stoklara girilmemiş tahminen stoklarda olmadığı için ödeme onaylanmadı. İlk verdiğim siparişte böyle bir sorun olmamıştı...
2fdeal sitesi Aliexpres sitesi gibi mağazalarla iletişime geçilen bir yer olmadığından iletişim biraz sorun ama Almanya yada Avrupada yaşayanlar için German house deposu bizim burada trendyol N11 gibi sitelerden bir ürün almak gibi kolay ve hızlı malesef ülkemizdeki gümrük sorunlarından dolayı Vape ürünlerinin satıldığı çoğu listede kara listedeyiz...

1,930Konular
128,741Mesajlar
9,874Kullanıcılar
kadirer01Son Üye
Geri
Üst Alt