• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Kullanıcı Kulübü AIO (All in One) ve RBA'ları Kullanıcı Kulübü

Elimdeki modlar
Pico plus
Vaporesso gen80s
Murcix 3.1

Elimdeki rtalar
Major
Minor
By ka se

Elimdeki boro modlar
Apex
Ravine 21700

Elimdeki boro tanklar/rbalar
Kraken tank
Sxk limelight tank
5a dope rba
Sxk spade rba
Bishop tankli rba
Bishop tankli rba
Atemporal tankli rba

Su an icin envanter bu :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

7689 lira 52 kuruş 32 sent verdiğin BB gitmiş demek beenmedin. şu aio lardan kuma yada nduro gibi boğaz vurumu alacağımı bilsem 20 k da olsa alacam 1 tane de... apex inceleme videosu izledim sayende 10 numara 5 yıldız cihaz . güle güle kullan inşaAllah memnun kalırsın.

:))))

sanirim rubik diye bir rba var isini cozebilir ustat. Herkesya vurumdan sikayetci ya da hastasi durumunda. Ama ben denemedim

bir dip not ekleyeyim klon isinde rtalar kadar basarili degiller rbada

apex cerakote kaplamasi,extreme v3 cipi ve boyutlariyla gercekten cok guzel. Dani micro gibi daha iyisini bulana kadar benimle

Merhabalar, buraya dalmak istiyorum ama aklım karışık :cautious:. Dope rba ile Rubik rba arasında aroma ve vurumda ne gibi farklar var. Hangisini alsam diye ikilemde kaldım.

Dope'un orjinalini bulmanız oldukça zor. Klonunda da 5a vape klonu orjinale en yakın kalitede olan versiyonu. Benim kullandığım pinde (1,5 mm) çıkan ıslık sesiyle taksi durdurabilirdiniz. 2 tane kullandım ikisi de aynı durumdaydı. Pes ettim.

Rubik orjinal kullanıyorum. ???? 'layamam çok hoşuma gitti. Ona kardeş 1 rba daha almayı düşünüyorum sonra ziyade olsun der kalkarım sofradan. Kimisi vurumdan şikayet etti ama pin ve cap değiştirme konusunda çok opsiyonu var. Orjinalde özellikle Albert Kit içerisindeki girintili (daha kuru buhar veren) cap ile 3*0,8lik pin benim için biçilmiş kaftan. Yaklaşık 1,4mmlik pine denk gelse de tek hava girişi aromada ciddi azaltma yapıyor ve vurumu arttırıyor. Vurumdan rahatsız olanlar da genelde 1,2mmlik pini kullanıyordu :)

senlendirelim burayi

9bf5f801193d5983c35239d14f807e46.dng

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aslında nahlet fev gibi denebilir. rubik üzerine taktığın cap ve altındaki pinle bir çok opsiyonun var. fevde yok hava deliğine yok kör pine denk getir, vida üstü konumlandır, belcap değiştir vs gibi durumlar bunda da geçerli. her içim tarzına uygun bir cap ve pin vardır bence

tabi bana göre

1,894Konular
128,278Mesajlar
9,834Kullanıcılar
YankeSon Üye
Geri
Üst Alt