• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Alyan Sorunu Hakkında

Y

YollarınSonu..

Misafir
74889366_549960258904080_1644708875045175296_n.jpg

Esenlikler.

Steam Crave Modelleri: Aromamizer Plus, Titan, Glaz 2 , Lite Vb. Atomizerler de Kullanmak Zorunda Kaldığım Alyanları Resimde Gösterme Çalıştım.

Yaklaşık 1 Senedir Arıyorum Fakat Bulamadım. .

Sizlerden Ricam Bu Alyanların Tornavida Şeklinde Olan Daha Sağlam Ve Dahi Elle Rahat Tutulabilir Modellerini Temin Edebileceğim Sadece Türkiye'de Olmak Suretiyle Bir Yerler Var mıdır?

Mümkünse Satış Linkleri İle Beraber Paylaşarak Yardımcı Olmanızı Rica Ediyorum.

Teşekkür Ederim.

Son düzenleme:
Hocam linkini bilmem de İzeltaş'ın kesin sizin için ürettiği bir modeli vardır.
Onu da hırdavatçılarda bulabilirsiniz. Ya da Google'a izeltaş allen diye arama sorgusu gönderebilirsiniz. O T allenin ince tarafı 1,3, kalın tarafı 1,5 allen. Ona göre aratın.

Kaç alyan ki acaba?

Öneridir; bauhaus, tekzen vb. zincir yapı marketlerde oluyor öyle şeyler. El aletleri ya da elektrik elektronik reyonlarında görevlilere alyan başlı tornavida derseniz, gösterirler. Genelde ucu değiştirilen tarzda oluyor.

1.3 1.5 aslanhan yada aspirinde var ...

2019-11-08-21-22-59-174.jpg

Şöyle bir şey aratsanız

15732375070094600500010473948591.jpg

Forbest yada japon pazarı gibi yerlerde var ,hem denemiş olursunuz..

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Ondan Almıştım Maalesef Bendekinin Aynısı Ama Tutması Zor O Yüzden Bir Önceki Postta @url Attığı Gibi Bir Şey İstiyorum Tutma İmkan ve Kabiliyeti Açısından..

İnanın Bende Belki Bir Tamircide Olmayacak Kadar Set Var Ama Hiçbiri İşe Yaramıyor İlk Postta Attığım Resimdeki 2 Tanesi Hariç. .

1,3 olduğundan emin olduğunuz bi allenin 6 kenarını da hafifçe zımparalayın. Girerse 1,3 hocam.
Malum anahtar ince olduğu için toleransı da çok küçük. Haliyle üretim hatası varsa ki bu çok sık görülen bir durum, o zaman zımparalandıktan sonra girer. Halen girmezse 1 diyelim. Ya da vidayı açabildiğiniz anahtarı ölçün.
Bendeki T şekilli turuncu anahtar Geekvape'in bir ürününden çıkmıştı. Dediğim gibi, 1,3 e 1,5 ki piyasada satılanlar da öyle. O yüzden ısrar ediyorum.

İnanın Bana Almadığım Alyan Kalmadı, Diğer Atomizerlerden Çıkanlar, Zeus X , Zeus Dual, Intake Vs. Hepsi Aynı Ama Bununki Farklı Daha İnce 1.3 Kesinlikle Değil Diğer Tüm Alyanları Denediğim İçin Eminim Bununla Kıyaslayınca Bu Daha İnce Maksat Zımparalama Değil Tam Anlatamadım Tutamıyorum O Bakımından Çevirirken Elimden Kayıyor O Yüzden Arıyorum Aslında Tutabileceğim Bir Şey. .

Ben bunu Kadıköy/Yazıcıoğlu pasajının sağ çaprazında olan pasajdan almıştım. Telefonlara özel gibi durduğuna bakmayın kavradığı her şeyi çeviriyor.20-25 TL gibiydi. Bu ve buna benzer dünya kadar set var orada. Ato ile beraber giderek deneyebilirsiniz. Web üzerinden link bulamadım.
IMG_20191108_214359.jpgIMG_20191108_214515.jpg

Elektronik sigaralarda kullanılan alyan 1.3 (bazı yerlerde 1.33 olarak geçiyor)
Set veya tek olarak satılanlar 1.5den başlıyor. Vaktinde bende çok arayıp bulamamıştım 1.5 alyanı törpüleyerek 1.3mm haline getirerek kullandım

1,900Konular
128,350Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt