• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Nereden Bulurum? Alyan Sorunu Hakkında

Y

YollarınSonu..

Misafir
74889366_549960258904080_1644708875045175296_n.jpg

Esenlikler.

Steam Crave Modelleri: Aromamizer Plus, Titan, Glaz 2 , Lite Vb. Atomizerler de Kullanmak Zorunda Kaldığım Alyanları Resimde Gösterme Çalıştım.

Yaklaşık 1 Senedir Arıyorum Fakat Bulamadım. .

Sizlerden Ricam Bu Alyanların Tornavida Şeklinde Olan Daha Sağlam Ve Dahi Elle Rahat Tutulabilir Modellerini Temin Edebileceğim Sadece Türkiye'de Olmak Suretiyle Bir Yerler Var mıdır?

Mümkünse Satış Linkleri İle Beraber Paylaşarak Yardımcı Olmanızı Rica Ediyorum.

Teşekkür Ederim.

Son düzenleme:
TRY 18.21 21% İndirim | A-touch 4in1 tornavida seti Elektronik Sigara RDA/RBA DIY tornavida Aksesuar Seti
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol URL içeriğini görüntülemek için!

Veya
TRY 16.98 20% İndirim | Vastar Tornavida Seti 25 in 1 Torx Çok Fonksiyonlu Açılış Onarım Aracı Seti Hassas Tornavida Telefonları Tablet PC Için
Veya
Xiaomi Mijia Wiha 24’lü Hassas Tornavida Seti

İlk yolladigim linkteki 4in1 set o alyanin yerine kullaniyorum ve memnunum

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Teşekkür Ederim Ben de Var Zaten Bana Elle Tutulabilecek Bir Şey Lazım Bu Lanet Olası Alyanları Tutamıyorum Kayıyor Çoğu Zaman! :)

Buradaki
Bunun Benim Aradığım İncelikte Olanından Arıyorum Ama Türkiye'den Bir Türlü Bulamadım!!

bdee260afab39930680dc82f5afa7e1f.jpg

O urunun icinden yildiz,duz ve iki alyan uç çikiyor biri sizin tam olarak aradiginiz mm olarak anlamam ama soyle anlatayim reload kullanir iken o T den bendede vardı ve sikinti cikariyor idi bana bunu aldim ve sorunum ortadan kalkti suan dvarw icin kullaniyorum ve cok memnunum bunu rafa kaldiracak olur isem xiaomi nin kini mutlak alirim

İş görsün yeter diyor iseniz 4in1 seti alabilirsiniz ama başka işlerede kullanirim ömürlük olsun diyor iseniz kesinlikle xaoimi nin olan urunu tavsiye ederim parasinin hakkini alabileceginiz bir urun incelemeleri mevcut nette

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üyelik konusunda yardımcı olayım.
Adresinizdeki türkçe karekterleri değiştirin.
"ı" harfini "i" olarak değiştirin aynı keza "ğ" "g" olarak değiştirin "o" "ö" "u" "ü" vs gibi bunu yaptığınızda yüzde yüz adresi kabul edicektir. ürün şuan 9 tl gibi bir fiyata satışta 15 tl vergi binicektir.
Buradan almak daha mantıklı lakin bulmak bir hayli zor. Set olarak satılan bu tarz bir ürün tr deki sitelerde denk gelmedim. daha büyük setler 24in1 tarzı setler var ve onlarında fiyatları 50-60 gibi başlıyor.

Size tavsiyem çin malı ucuz setler alacağınıza izeltaşın Allen setini alın derim. Tek bulmanız biraz zor olur.

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    24.7 KB · Görüldü: 6
1,900Konular
128,348Mesajlar
9,844Kullanıcılar
hernannuSon Üye
Geri
Üst Alt