Tedarikçi İlanı Aroma Burada'dan Herkese Merhaba

Mixologist - No:6 mükemmel bir aromaymış . zıkkım seven biri bunu mutlaka sever .yakın bir içimi var ama Mixologist - No:6 1 tık daha iyi notalara sahip.

AromaBurada bu demleme esnasında rengine etki eden hangi katkı madde acaba. örnek rengi çok açık olan bir aroma koyu renge giriyorsa demleme sonrası.​

nasıl oluyor bu etkileşim. pg vg mg hangisi tetikliyor.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
ben anlatim biraz arkadaşlar tamamlasın 😊
1- oksidasyon; nic oksitlenince koyulaşıyo likit
2- ışık; bazı aromalar ışık görünce koyulaşır (alttaki durumdan bağımsız)
3- karamelize olma durumu; sweetener içeren (hepsi diil) arkadaşlar zamanla ısı ve ışık görürse karamelize oluyor üstüne bide oksitlenirse likit koyulaşıyo (evde glass apple var pırıl pırıl mesela)
demleme sonrası aşırı kararan/koyulaşan aroma hatırlamıyorum ama

İlk defa golden dışı alışveriş yapıyorum ,umarım güzeldir ,çünkü fiyatlar baya cazip.

Screenshot 2024-04-20 181712.png

IMG_20240424_115949.jpgIMG_20240424_120129.jpgIMG_20240424_123932.jpg
Ürünler eksiksiz biçimde elime ulaştı, hem aromalar hem base kırılacak eşya gibi çok güzel bir şekilde sarılıp gönderilmiş.Aromaların kokuları çok güzel özellikle pomme verte, umarım 500 ml keyf kampanyası gibi 1lt lik kampanyada eklenir. Çok teşekkürler ,iyi çalışmalar.

Drifter bar aromalardan getirebilme durumunuz varmı. ? Buz hissiyatını çok iyi veriyor. Piyasada pek bulunmuyor.

Merhaba, son siparişimde aldığım asap grapeleri yaklaşık iki aylık demlenme sonucu kullanmaya başladım. Aralık ayında demlediğim asap grapelerden 30ml kalmıştı onunla alakası yok. Tadı çok yapay geliyor. İğrendim içemiyorum. Rengi de baya farklı.(Renk farkının olabileceğini biliyorum o yüzden ona takılmadım.) Nbase den olmadığını biliyorum çünkü aynı nbase ile demlediğim frosbitelerde sorun yok. Acaba asap grape içeriği mi değişti? @AromaBurada

Son düzenleme:
Herkese merhaba. Bu başlık altında ki yazışmalar hiç bildirim atmamış bana. Sebebini bilmiyorum ama ivedi bir şekilde tek tek yanıtlayacağım

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yoruma geç dönüyorum bildirim gelmemiş bu sayfa altında hiç bir yazışmaya. Asapta hiç bir değişikliğe gitmedik. Ama pazartesi ilk işim raftaki demlenmiş ürünle, yeniden yapacağım hızlı bir tadım kitini deneyeceğim. Aksi bir durum varsa içeriği elden geçirmem gerek. Muhakkak ele almam gereken bir konu, geri dönüşünüz için teşekkür ederim.

1,897Konular
128,334Mesajlar
9,843Kullanıcılar
HalitSon Üye
Geri
Üst Alt