Tedarikçi İlanı Aroma Burada'dan Herkese Merhaba

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
kim meşhur etti valla merak ettim, hani orjinal reçetesi yok firmanın aslında
mesela tribeca, calipitter veya pistachio ry4 orjinaldir ama bu adamlar cidden piyasada olanı piyasaya sunmuş ne farkı var merak ediyorum
bu aromanın orjinalini kullanan oldu mu hiç?

Ben ice apple'yi sadece merak ettiğim için aldım, denedim. Önerideki gibi %20 demledim. Buz oranı gerçekten 10x falan DL kullananda boğaz falan yoktur kesinlikle. 4. günde tadım yapmıştım. Elmanın tadı da klasik aromalardan baya farklı/yoğun/yapay gelmişti. İlerde seyreltip tekrar denerim ama pek hevesim kalmadı şimdilik. Mtl geçersem tekrar denenebilir. Bu ara favorim aromaburada glassapple. DL de çok iyi gidiyor.

Bende yarın ufak çaplı bir sipariş geçeyim, elimdeki 600-700 ml civarı likiti döküp sıfırdan başlamam lazım. Bir yerden aldığım nbase kaynaklımıdır nedir sağlıksız hissediyorum bayadır. Psikolojik mi yoksa nbase kaynaklımı belki bir sonuca ulaşabilirim. Turquse sorgulama sebebimde buydu. İçerik belirtilmemiş olması mantığıma oturmadığından ondan vazgeçtim, her ne kadar aynı firma kökenli olsada Altın seri çekeyim en azından sıfırdan başlamama vesile olsun.

adres ver likit yollim hocam, bendekiler 3M aromalar da aromaburada mixi
sıkıntı çekmezsen sipariş geçersin, çekersen de bi doktor yolu görünür ben dahil 4-5 kişi içiyo çevremde sağolsun hepsi bana yıkılıyo arkadaşların henüz rahatsız olan çıkmadı, alerji vs varsa önlem alırsın önümüz yaz

Eksik olma, normalde uzun süre VG olarak Sigma ve Merck kulandım bir sorun hissetmedim. Wilmar Chem kombininde alerjik tepkilerle karşılaştım vs vs. Fakat en son aldığım carlo denemesi ya tesadüf yada leş olduğundan huzursuz hissettirdi sağlık anlamında. Aromaburada bizden olduğundan güvenilir bir yere sırtımı yaslamak istedim çünkü sıfırdan başlayıp sonuç değerlendirmesi yapabilmem lazım. İnce eleyip sık dokumam lazım çünkü baya ruhsal olarak yordu bu süreç.

1,930Konular
128,729Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt