• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Aroma ve Boğaz Vurumu İyi MTL Atomizer Önerisi İstiyorum?

İlk kez mtl kullanacaksanız veya dl den geçiş yapıyorsanız siren 2,penodat veya kayfun prime.
Daha önce kullanıpta yenilik istiyorsanız aroma ve özellikle boğaz vurumu için tilemahos armed öneririm.

Squape reloaded al orjinal ama bulması zor. Bildiğim 2 3 kişide var biriside benim. Bildiğim derken duyumladığım.

Hepinize yorumlarınız icin teşekür ederim

Ammit mtl icn nedersiniz

Penodat mtl rta kolay kurulum aroma bogaz vurumu 22ml her moda uyar 4ml ve 5.5 ml likit kapasitesi daha ne olsun

Ekli dosyalar

• IMG_20190621_171411.jpg
    IMG_20190621_171411.jpg
    24 KB · Görüldü: 48
Sıfırın bula bilirmiyim penodat mtl

Ammit mtl diye biliyorum

Ekli dosyalar

• 44B4B9D9-F91A-4373-A559-FE2E95FA6C9B.png
    44B4B9D9-F91A-4373-A559-FE2E95FA6C9B.png
    104 KB · Görüldü: 44
Bende acizane expromizer 2.1 tavsiye ederim bellcapli bulabilirsen çokta yakışıklı bence aroma ve boğaz vurumu v4 e göre biraz daha net buhar daha serin bu kişisel izlenimim iki atomizeride hali hazırda kullanıyorum

Merhabalar :

ilk defa başlayacaksanız bende nacizane fikrimi sunmak isterim. Expromizer 2.1 atomizer bence gayet iyidir. İlk aşamada sizi üzmez boğaz vurumu olsun aroması olsun. Hala eskilerden kalan kullanıcı dostlarımız expromizer 2.1den vazgeçmeden kullanmaktadır. Etrafınızda kullanan arkadaşlarınız var ise onlardan atomizer deneyerek kendinize farklı atomizerlerde alabilirsiniz.

Saygılarımla...

Troy V3 Rda alın.
Kullanımı, kurulumu kolay. Akıtmaz, besleme sorunu yaşatmaz, Aroması gayet iyi.
Az parça, temizlemesi kolay. Boğaz vurumu da iyi gayet.
Troy v3 Rda iyidir iyi.

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt