• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Öneri İstiyorum | E-Likit Aroma ve Boğaz Vurumu İyi MTL Atomizer Önerisi İstiyorum?

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Hocam AE'de gönderimi yapılabilen sadece klon atomizerler var onlarada güvenemiyorum. Elim gitmiyor değil fiyatlarıda cazip ama güvenemiyorum. Şuan tedarikçilerde gözüme çarpan model Hellvape MD modeli var. Siren V2 de var ama aromada yerden yere vurmuşlar kullananlar o atomizeri. Sanırım Hellvape MD alacağım. Bazı yabancı vape kanalları "Yılın en iyi MTL RTA atomizeri" gibi başlıklarla yayınlamış incelemeleri. Yerli üreticilerde stok sorunu var zaten. Hayırlısı olsun. Cevap yazan herkese çok teşekkür ederim. Umarım Hellvape MD üzmez.

Teknik olarak pek anlamam ama DL içimede olanak sunuyormuş bu atomizer. En son MTL içim için Aegis Boost almıştım. MTL desen değil DL desen değil çok vasat bir durumdu. Ne DL keyif veriyordu ne MTL. Şimdi bu olay da kafamı karıştırdı. Elim kolum bağlandı. Pek seçenek kalmadı.

@Nova
Ares 2 avrupa md cin uretimi bir ürün haliyle kalite olarak ares2 bence kayfun taifun expromizer gibi avrupa merkezli ureticilerde oldugu gibi highend bir ato
Bunu iki atonun malzeme kalitesini karsilastirdiginizda bariz bir şekilde hissediyorsunuz
Sanirim @qersnc in md ile ilgili degindigi kisim biraz da bununla ilgili
Sekil şemal de bir süre geçtiğinde kimine tercih sebebi olabiliyor
Ares2 bu malzeme kalitesi sebebiyle epey ağır bir ato...Ayrica Md ye göre uzun
İkisi de aroma vurum yönünden iyi ve uzmez kesinlikle ????
Ama atolari karakterize edeceksek
Ares2 karakter sahibi bir ato md degil bence
Af buyurun bu is dunyada oldugu gibi bizde de malesef böyle ki bir ürüne birkac yonverici “oooo,ufffff,viiiişş “ dedin mi alip yürüyor o ürün
Ares bu olcude arkada kalan bir ürün,ha bir de sebep midir bilmem malum dizayn noktasinda yer alan biri bu isi yapan youtuberlerden biri oldugu icin cekememezlik kurbanı olarak kalmış bir ato bence
Edit: bu yazımı md veya ares seçimi icin herhangi birini tavsiye ettigim manasi ile yazmadım,kismen belirli noktalarda aroma ve vurum harici ozelliklerine deginmek maksadiyla yazdım

Son düzenleme:
Katılıyorum, Ares 2 ye başta için pamuklardan dolayı soğuk bakmıştım ama hiç aklımda yokken deneyince beğendim. Sonrasında zaten LE versiyonu geldi ve mutlu bir birliktelik yaşıyoruz.

Md bana çok dengesiz geldi. üzerinde epey uğraştım fakat memnun kalamadım. Her iki ato da 24mm ama Ares daha yakışıklı, sıkılık ve sessizlik daha iyi, stabilite konusunda da Ares üstün.

Vurumu yüksek olan atomizer bakıyordum konuya denk geldim :devilish:

@comandante @murcix ne fevciymişiniz ????

@Pleasewait de Tilemahos Armed, Tilemahos Eagle, Kayfun V4 demiş. Uzun zamandır merak ettiğim atomizerler bunlar.

Squape Arise 22mm mtl çıkaracak gibi bir şeyler duydum. ????

Yani kısacası konu horrtttt ????????

senin ki sayhlanmaz 9,5 haftada bir, ancak sıra geliyordur ona: onda da sebep belli ????

Hallenicem tabi... Onu da beceremiycem; sonra diyicem ki kendi kendime:
- Sen pod kullan, Aspire Natilus tank al hazır coilli onu kullan.
????????????????????????????

1,930Konular
128,746Mesajlar
9,876Kullanıcılar
devransagelSon Üye
Geri
Üst Alt