Genel Sohbet Ateşliye devam edenler?

Ateşliye devam ediyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Arada kaçıyor

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Sagoo

Community
Hadi bir anket yapalım hala ateşli kullananlar var mı? Var ise ne gibi yollar izlenebilir tamamen kurtulabilmek için. Anket tadında hoş bir yardımlaşma konusu olması dileğiyle. Bana da yol gösterin tütün sarmaya devam ediyor bu cancağız ????????

Çevremdeki bir çok kişi tütün sarmaya başladı. Zamanında annem ve eşim elektronik kullanıyordu diş etleri ağırdı diye geri sigaraya döndüler. Şimdi tekrar başlatamıyorum elektroniğe. Onlarda tütüne başlayacak sanırım Konunun takipçisiyim

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tamamen motivasyon meselesi bence. Bir dönem iş yerinde sorun yaşamıyordum, haliyle hiç ateşli içmiyordum. Şimdi çokça problemim var, iş değiştirmeyi düşünüyorum ve o konuda da netleşmemiş bazı durumlar var. Haliyle iş yerinde ateşli, evde elektroniğe döndü desem yeridir. Ailevi sıkıntım yok Allah’a şükür. Bir de o sıkıntı olsaydı iyice salıverirdim muhtemelen.

Kendi adıma cihaz taşımaktan yorulunca nikotin de bir süre sonra kesmemeye başladı tel saran eller şimdi Arap kağıdı sarar oldu. Pod mu alsam dedim oda kafama yatmıyor bakalım gidişat nerede son bulacak

Son düzenleme:
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Yok üstad ya bildiğin Pico kullanıyorlardı Öyle alengirli tellere pek bulaşmam. Ben genelde mtl takılıyorum. Inatlarını kırıp Raven deneseler tekrar elektroniğe geçerlerde yanaşmıyorlar

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam bende yaklaşık 7-8 aydır tel dal bile ateşliyi ağzıma sürmedim.
Bunu başarmak için kendimce çözümüm.
İlk olarak 2 tane mod 2 tane atomizer taşıyordum/taşıyorum.
1 tane atomizerime mtl clapton tel sarılı halde 18 mg nbase içiyordum.
Diğer atomizerimde mtl clapton sarılı 12 mg sevdiğim likitlerden kullanıyordum.
Bu şekilde ilk ateşli olmadan ilk ayımı atlattıktan sonra nbase seviyesini zamanla önce 15 mg sonra 12 mg a düşürdüm.
Şu an 1 tane 12 mg , 1 tanede 7,2 mg olan likitlerimi kullanmaktayım.
Canım çok aşırı olmasa da arada ateşli çektiğinde 12 mg tüm hevesimi köreltiyor :)

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt