Genel Sohbet Ateşliye devam edenler?

Ateşliye devam ediyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Arada kaçıyor

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
12 mg sek nbase 1 hafta sigara içmeden devam sonrası mutluluk

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!

Ben epey takık biriyim hocam. Kafama bir şey takıldığı zaman geceleri uykum kaçar. O yüzden bir iş yerinde çalışıyorken iş harici, başka problemler görünce çok canım sıkılıyor. Allah'dan kaçış planımız var da, krizlere girmiyoruz. :D

Canım istediği zamanlar oluyor, zorlamıyorum kendimi yakıyorum arada. Hayat yeterince zorluyor zaten, bir de arada gelen isteği bastırmaya çalışarak ben de daha fazla zorlayamam bünyeyi.

Maalesef evde ve arabada bi mentollü ateşli duruyor hep????
Heralde ikiside var bi 5 aylık falan. Bir iki tane içerim arada çok kasmam yani gerek yok. Bayramdan bayrama desem yalan olmaz hani????

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Nikotini yükseltebilirsin yoksunluk hissetmeyecek kadar nikotin alıp ileride düşürebilirsin ben öyle yaptım. DL de 6 mg kullanıp günde 7-8 ml içiyordum sonra 4 e sonra 3 e düşürdüm ml 7-10-12 şimdi böyle seyderiyor ateşli içmiyorum bıraktığımda 1,5-2 paket sigara içiyordum böyle yüksek nikotinle bıraktım.

Andorra maçı için stada gittim. Evden 7'de çıktım, gece 3'te döndüm. Elektronik sigara almadıkları için yanımda götürmedim. Çıkışta deniz kenarında otururken bir tane yakayım dedim. Berbat bir tat. Bizim için bitmiş. 3 seneye çok az kaldı. Allah tekrar düşürmesin.

24 yıl ateşli içtim, defalarca bırakmaya çalıştım ama sadece bir kez 9 ay ara verebilirim. Son 3 yılı da tütün içerek geçirdim. Günlük tüketim 25-30 dal arasındaydı.
Aralık 2018 de DL ile elektroniğe başladım ama yine tütünü bırakamadım ve sonunda 1 Mart 2019 itibarıyla MTL'ye geçince o gün bitti iş. İlk zamanlar yemek üstü ve çay/kahve içerken çok ateşli istedim ama direndim ve emzik gibi MTL ye asıldım. Şu an sigara çok çok kötü ve pis geliyor. Yanımda sürekli iki setup vardır. Birinde yemek üstü ve kahve keyfi için Real cig/555 tarzı, diğerinde adv için tribeca/grand master/pastane tarzı likit bulunur. Çok mutluyum bu şekilde.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Ben elektroniğe geçtiğim gibi bıraktım ortamdan ortama uzatılınca bazen içiyorum pek hoşuma gitmiyor zaten artık. Tek bir istisna var adana kebabı gömmüşüm üstüne künefe yemişim çayın yanında arkadaşlardan bir dal otlanıyorum dayanamıyorum :D

Masa başında boş boş yakmaktan kurtuldum çok şükür. Çayın kahvenin yanında içmekten de artık çok zevk almamaya başladım. Çayın yanında tütünlü, kahvenin yanında pastane türevi güzel gidiyor. Arkadaşım uzatırsa al hadi al al içersin diyince yakıyorum ama zevk almıyorum geri çeviriyorum çoğu zaman. Aaah ah. Ama. Ama o yemekten sonra elektronik gitmiyor arkadaş. Ben sigara içmek için bahane üreten adamım. Sigaraya altlık yapayım der ya insan. Mutfağa gider ekmeğin ucundan kırpar üç zeytin atar ağzıma öyle üstüne sigara yakardım. Boş yere sigara içince artık midem bulanıyor. Vicdan yapması ayrı mesele arkadaş. Yemekten sonra yaktığım sigarayı da bırakırsam benim için tamamdır. Ama arada kaçıyor. Çareyi yeni atomizer-mod-likit yerine yemekten sonra yaktığımız sigarayı unutturucak olan şeyi mi arasak napsak ? :D

4 yılı geçti elektronik kullanıyorum onuda sadece akşamları evde kullanıyorum
tamamen keyşfiilik benimkisi ateşli ise yılda bir iki çok nadir oda eş dost sohbetlerinde

Gariptir ki evde, sokakta hiçbir şekilde sigara falan düşünmüyorum ama işyerime geldiğimde sürekli aklımda ateşli.!

Yine de direniyorum ve içmiyorum. Ama beden işyerimde aklıma hep sigara geliyor çözebilmiş değilim ????

Adıyaman (Bulam) tütünü saran birisini gördüğümde dayanamam, bir tane de ben sararım. 1'i geçmez.

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt