Genel Sohbet Ateşliye devam edenler?

Ateşliye devam ediyor musunuz?

• Evet

• Hayır

• Arada kaçıyor

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.
Adana dan sonra çayla insanın canı çekiyor gerçekten :) onun dışında protein içeren besinler ile mideyi doldurunca yemekten sonra da canı istiyor insanın bazen berk e katılıyorum ama bıraktım artık kebaptan sonra bile nadir içerim zaten kebabıda nadir yiyebiliyoruz bin şükür yine de halimize.

9 ayda 5-6 kere içmişimdir onların 2 tanesini de kaza yaptığımda içmiştim. Çantamı arkadaşın arabasına koymuştum onlarda bir müşteriye gittiler o ara iş yerinden bi abi geldi ondan alıp içmiştim 4 fırt çektim elimde boş yandı kül oldu. Farklı likitler denemek istiyorum ama şu anda bütçem pek müsait değil.

Selamlar.
Ankete arada kaçıyor işaretledim ama benim aralık şöyle.

Arabayla uzun yol yaparken, molalarda normal sigara içerim. Ortalama kaç derseniz, senede 2-3 paket anca eder. Onun haricinde çook nadir arada kaçırırım.
Ateşliden uzak durmanın bence en önemli yolu, kafada bitirmeye çalışmanın yanında sabit bir mtl seti hep elde tutmak ve başka ürünler alıp deneyimlemek.
Bu hep heyecanı canlı tutuyor.

Mesela benim sabit atomizerim, önceleri Expro 2.1 idi. Sonra ilk çıktığından beri Spica Pro dur. Mod olarak Vt75C yi severek kullanıyorum.

Ne Guslar, Kayfunlar, Tayfunlar, Fakir's ler geldi gitti. Ama Spica Pro hep elde kalmaya devam edecek. Tabi içim keyfime göre daha iyisi denk gelene kadar.

Ayrıca keyifli bir DL set te bulundurmakta fayda var. Tabi o da değişken olmalı. DL konusunda da uzun süre Manta RTA kullandım. Değiştire değiştire, şimdi Recurve single bf rda ve Twisted Messes 24 Rda ile DL keyfi yapıyorum. Ama TM24'ü de merak ettiğim Drop ile değiştireceğim.
Mod olarak Thor Pro ve BF mekanik kullanıyourm.

Saygılar.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam diş eti çekilmesine sıcak buhar sebep olmuş olabilir diye düşünüyorum. Bende sıcak buhar veren atolar kullandığımda bu tür problem yaşadım. Soğuk buhar veren esigara ürünleri bu sorunu aşmanıza yardımcı olabilir.

Bu ankette degisiklik var mi ? Ozellikle evet diyenler ve arada kaciyor durumunda olanlardan ;)

14 Ocak 2019 dan beri hiç içmedim. ilk yıl tekrar başlarım korkusuyla hiç denemedim.
2020 yılbaşı gecesi bi küba prosuyla denedim sonuç felaket. puro ziyan oldu :D :D
2020 nin tek olumlu yanı o oldu benim için zaten
sonrasında 3 defa ayrı seferde teşebbüs ettim ama olmadı.
Ateşli içemiyomuşum artık ben :D :D :D

rahmetli revenger varken sigarayla karışık içiyordum,sadece biraz daha az içmeme yaradı.Yeni atoları alınca dl içince sabah bir-iki dal içiyordum yine.Hak yolu buldum mtl'den şaşmıyorum artık,sadece tütünlü likit içiyorum,bir hafta oldu tek dal içmedim,hiç aramıyorumda artık,ohhh beee.

Daha evvel de yazmıştım ama yerini hatırlamıyorum, benzer bir durum bende de vardı... Penodat ve dr coils 1.2 ohm 'luk kurulum ile ateşli içimi binde bire düştü desem yeridir... Birkaç aydır da durum böyle... İşin garibi ne zaman başka başlığa geçsem doyumsuzluk yaşıyorum, sanıyorum ki keramet başlıkta ve özellikle de telde... Emin olamıyorum ama sanıyorum sadece...!!!

1,5 yıl oldu e çiğ başladım, 2 deneme yaptım 20 yıl içtiğim mereti 1 nefes içemedim. Tiksindim iğrenç bişeymiş bu ateşli.

1,930Konular
128,740Mesajlar
9,873Kullanıcılar
PROMETHAMSon Üye
Geri
Üst Alt