• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Ateşliye Döner Misiniz?

Ateşliye Döner Misiniz?

• Evet

Oy: 46 19.6%
  • Hayır

Oy: 139 59.1%
  • Bilmiyorum

Oy: 50 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    235
Dostlar selamlar
Ankete evet oyu kullandım ve üzülerek söylemek zorundayım altı aydır tekrar ateşliye dönmüş durumdayım. Yaklaşık bir senedir de sürekli alerji ola ola kullanmıştım. Sürekli bademciklerim şiş şekilde. Ve nihayet ateşliye döndüm. Şimdi alerji sorunuma çözüm arıyorum.

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam göründüm ve alerjik olduğunu söyledi. Çok üzgünüm tekrar sigara kullandığım için. Paket tütün içiyordum bırakmadan önce de. Yine ona başladım ama pandemi yüzünden onun da orijinali bulunmaz oldu. Atoları tekrar temizletip kurdum biraz içeyim dedim bu hafta. Ama yine boğazım şişti hemen yarım saat içinde. Çözüm bulamıyorum malesef. İlk başladığım zamanlar keyften aldığım ürünlerden çok memnundum ama artık onunkiler de alerji yapıyor. Çözüm arıyorum.

Kesik kesik de olsa yaklaşık 7 senelik vape deneyimimin son 3 senesinde ateşliden hep uzak durdum. Keşke en başından beri hiç ateşli kullanmasaydım. Dönmek en son isteyeceğim şey bile değil. Umarım vape ile ilgili malzemelere her zaman ulaşabiliriz. :)

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
geçmiş olsun hocam,genelde nik yapıyor o tarz şikayetler,ufak miktarlarda farklı hammadde ve sıcaklıklarda denemeler yaparak bidaha bakın isterseniz ,doktora gidince de onların esig işine alerjisi olduğundan pek bilgi vermezler,yine iş başa düşecek maalesef.

3 yıl arada bir tane bile içmeyip bu yaz günlük 4/5 ateşliden sonra bilmiyorum seçeneği uygun geldi etrafımda içenler olduğu sürece sanki böyle olacak gibi. İşin ilginç tarafı içtiğim tütün bana tad olarak bir halt vermiyor zehir gibi ama yinede arada istiyorum ??

Son düzenleme:
1,895Konular
128,279Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt