• Yukarıda yer alan hiçbir bilgi kesinlik içermez. Esigara kullanımını düşünüyorsanız doktorunuzla görüşünüz.

Anket Ateşliye Döner Misiniz?

Ateşliye Döner Misiniz?

• Evet

Oy: 46 19.6%
  • Hayır

Oy: 139 59.1%
  • Bilmiyorum

Oy: 50 21.3%

• Kullanılan toplam oy
    235
Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Hocam yeni ateşlim budur, bundan gayrısı boştur diyeceksiniz, sonrası geliyor. Hatta her içecek için ayrı Likit bulabilme avantajı bile var buharda. Sert tütün aromalarını deneyin, illa ki yanına yakıştıracağız bir aroma çıkar ????

Kesinlikle dönmem. :cautious:
Lütfen birbirimizi kandırmayalım, anında dönerim. :eek:
Hatta arada içiyorum. :sneaky:
Yok ya bildiğin her gün içiyorum. :devilish:

Bir adet yihi chip setli mod bir adet spica pro ile ateşliye asla dönmem :) Ama şuanda mecburen ateşli kullanıyorum elimde sevmediğim bir ato var sadece boş boş duruyor kenarda :) Pico artı spica pro ile bile asla ateşliye dönmem yihi biraz pahallı kaçmış para zaten yok :D

Edit : alkolle fe aromalar dan seçme 2-3 çeşit aroma kullanıyordum ateşliyi asla aklıma getirmiyordu .

Lütfen, Giriş Yap veya Kayıt Ol Alıntı içeriğini görüntülemek için!
Merhaba hocam, işte rakıyla hangisi, birayla hangisi, viskiyle hangisi daha güzel gidiyor? Alkol alacağım zaman içkiden önce sigara alıyorum yanıma efkar tütünlü yada evyap tütünlü de böyle oldu. Hocamın tavsiye ettiği likitleri deneyeceğim birde tabi senin de varsa listeye onları da eklerim ????

Burada itiraf ediyorum elektronik içerken aldığım keyfi başka hiç bişi de almıyorum fkt şu sigaranın kana karışma olayı ve bazen düzgün likit tedarik edememek, tembellik beni çok sık düşürüyor sigaraya sevmiyorum nefret ediyorum ama bağımlılığımı yenemiyorum Allah sigara yı bırakanlara sabır versin

1,895Konular
128,279Mesajlar
9,840Kullanıcılar
alperennSon Üye
Geri
Üst Alt